Надання персональних данних держ службовця
У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи відноситься до конфіденційної інформації про особу, яка є державним службовцем (начальником управління запобігання фінансовим операціям, пов'язаним з легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС в Одеській області) та яку не можна поширювати наступні відомості:
- відомості про трудову діяльність визначені у трудовій книжці (із наданням відповідних копій);
- відомості про заохочення та стягнення такої особи (із наданням відповідних копій наказів);
- відомості про заробітну плату такої особи (із зазначенням усіх складових, нарахувань та вирахувань);
- відомості про те, яким чином таку особу було призначено на посаду із наданням копій протоколів та витягів співбесід, тестування та ін.;
- відомості про перетинання такою особою Державного кордону України;
- відомості про функціональні обовязки такої особи (з наданням відповідних копій);
- відомості про накази про призначення на посаду та звільнення з посади такої особи (з наданням відповідних копій);
- відомості про трудові договори та контракти (з наданням відповідних копій) укладених з таким держ службовцем;
2. Чи може бути надано таку інформацію будь якій особі, яка звернулась із запитом про надання публічної інформації?
3. Чи відноситься до конфіденційної інформації про особу, яка є державним службовцем та яку не можна поширювати вищевказані відомості (якщо така особа займає іншу державну посаду)?
Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
З повагою,
Андрій Васюков
. , צצ .
צצ .
צ Ħ Ʀæ ϧ .
צ æ ̦Φ 0800 50 17 20, 044 299 74 08
[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]
Доброго дня!
відповідь у незрозумілому форматі. Повторіть будь ласка
З повагою,
Андрій Васюков
Доброго дня!
У своєй відповіді (вик. Шиманська Лариса Василівна, головний спецаліст відділу розгляду звернень та прийому громадян Департаменту документального забезпечеення та роботи із зверненнями Секретаіату Уповноваженого ВР України з прав людили) Ви посилаєтесь на те, що мною не дотримано вимоги ст.19 Закону "Про публічну інформацію".
Стаття 19. Оформлення запитів на інформацію
1. Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
2. Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
3. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
4. Письмовий запит подається в довільній формі.
5. Запит на інформацію має містити:
1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
6. З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати в розпорядника інформації та на офіційному веб-сайті відповідного розпорядника. Зазначені форми мають містити стислу інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, її отримання тощо.
7. У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань доступу до публічної інформації, обов'язково зазначивши в запиті своє ім'я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.
{Частина сьома статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 319-VIII від 09.04.2015}
Мій запит містить загальний опис інформації яка мене цікавить. Але замість відповіді Вами надано відписку. Прошу виконати мої законні вимоги та надати запитувану мною інформацію.
Також пошу пояснити що малось на увазі коли Ви пишете, що мій запит знаходиться на розгляді у структурному підрозділі та відповідальність несуть особи, зазначені у резолюції.
Запитання до Вас з цього питання: Що то за особи, шо то за резолюція та коли вже буде надано відповідь?
З повагою,
Андрій Васюков