Недопуск батьків, учасників освітнього процесу, у школи Обухівської ОТГ
-
Від: Tatyana Gumenyuk
До: Обухівська міська рада -
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Наказ начальника управління освіти про заборону учасникам освітнього процесу , а саме батькам заходити до школи.
2) Наказ директорів шкіл Обухівської ОТГ про заборону учасникам освітнього процесу, а саме батькам відвідувати школу.
3) Наказ про обов"язкове носіння маски дітям та заборону навчатись дітям без маски.
4) Документ, відповідно до якого надано детально прописані дії недопуску батьків та кому надані повноваження здійснювати цей не допуск і список дій.( Напиклад хватати за руки, перешкоджати перекриваючи прохід своїм тілом, лягати на підлогу, голосно кричати і кликати на допомогу.)
.
Хочу зазначити, що лист н 1/9-420 МОН не забороняє батькам відвідувати школи , а лиш рекомендує провести з батьками бесіду про недопуск до школи сторонніх осіб. Уважно читаємо лист МОН №1/9-420.
І щоб попередити перевищення службових повноважень і порушення Конституційних прав дитини та батьків директорами, педагогами, охоронцями, прибиральницями шкіл інформую про низку законів які повинен знати на пам"ять кожен, хто працює в школі:
✅ Батьки є учасниками навчального процесу. Як учні і педагоги. Ст 19 ЗУ Про Освіту
✅ Діти та батьки не повинні розлучатися всупереч їх волі, за винятком випадків, коли таке розлучення необхідне в інтересах дитини і цього вимагає рішення суду, що набрало законної сили. Ст.14 Зу Про охорону дитинства.
✅ Держава забезпечує те, щоб дитина не розлучалася з батьками всупереч їх бажанню.Конвенція ООН про Права Дитини.
✅Мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом ст.153 Сімейного Кодексу України.
✅ Ст 8. Закон про захист населення від інфікційних хвороб. Фінансування профілактичних і протиепідемічних заходів здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів, а у випадках, передбачених законом, - за рахунок коштів підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, а також коштів фізичних осіб. Це значить, що маски учням мають надаватись безоплатно, а закуповуватись за кошти міського чи державного бюджету. Не за кошти батьків!
✅Ст. 19 Конституцією України. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. А це значить, що ніхто не може примусити батьків НЕ ХОДИТИ ДО ШКОЛИ і ОБОВ"ЯЗКОВО НОСИТИ МАСКИ У ШКОЛІ дітей чи інших учасників навчального процесу. Тим паче їх ефективність є сумнівною. Ті хто вимагатимуть у дітей одягати маски, є порушниками Конституції України і можуть бути притягнутими до відповідальності.
.
Будь-які обмеження /заборона батьків доступу до школи з боку керівництва школи є незаконними. Будь які обмеження/заборона дітям на доступ до освіти та освітнього закладу є незаконною. За такі не законні дії несе відповідальність директор навчального закладу в якому такі дії будуть зафіксовані.
З повагою,
Tatyana Gumenyuk