Невідкладні потреби м.Авдіївка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка загальна кількість стаціонарних апаратів штучної вентиляції легень наявні у медзакладах м. Авдіївка? Скільки заплановано закупити найближчим часом (кошти вже виділено, але ще не закуплено)?

2. Яка загальна кількість портативних апаратів вентиляції легень наявні у медзакладах м. Авдіївка? Скільки заплановано закупити найближчим часом (кошти вже виділено, але ще не закуплено)?

3. Яка загальна кількість ручних дихальних апаратів наявні у медзакладах м. Авдіївка? Скільки заплановано закупити найближчим часом (кошти вже виділено, але ще не закуплено)?

4. Яка загальна кількість концентраторів кисневих наявні у медзакладах м. Авдіївка? Скільки заплановано закупити найближчим часом (кошти вже виділено, але ще не закуплено)?

5. Яка загальна кількість експрес-тестів на короновірус наявна в медзакладах м. Авдіївка станом на кінець листопада 2020 р.?

6. Яку загальну кількість експрес-тестів на короновірус закуплено з бюджету міста (на яку кількість виділено коштів, або ще в процесі закупівлі) з березня 2020 р. по теперішній час?

7. Яку загальну кількість експрес-тестів на короновірус закуплено для столиці за рахунок державного бюджету з березня 2020 р. по теперішній час?

З повагою,

Сергій Мішин

Публічна інформація,

1 Attachment

--
З повагою, відділ контролю військово-цивільної адміністрації міста
Авдіївка.