Нотаріальний запит на витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділнку якій не присвоєно кадастровий номер
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Перелік нормативних документів відповідно до яких нотаріуси видають запити про видачу на руки витягів з Державного земельного кадастру на земельні ділянки яким не присвоєно кадастрові номери - особам, які заявили про прийняття спадщини.
З повагою,
Чернега Олексій
Чернега Олексій залишив коментар ()
Така велика відповідь, щоб заплутати мабудь. Цікаво одне, як спадкоємець без свідоцтва на спадщину буде узгоджувати межі земельної ділянки з сусідами які навіть не знають що це за людина і з відки взялась, тобто ви наприклад американець.Така процедура передбачається при розробці землевпорядної документації для присвоєння кадастрового номера і не важливо що земля приватизована а ділянка сформована як 20 років і межі вже були погоджені сусідами і спадкодавцем.
Увага читачу!
Документація землеустрою підписана спадкоємцем без свідоцтва на спадщину (нема на руках) буде визнана нікчемною, а ті хто буде малювати вам плани намалюють що завгодно, щоб у вас були проблеми,щоб міряли та переміряли по 10000грн, мало того сусідам намалюють по ваших перекошених нікчемних планах - і в них і у вас проблеми почнуться, бо ні вони ні ви навіть можете не підозрювати що вони вам понамальовують - зі словами : "ми сертифіковані профісіонали своєї справи!", "Це ж лише кадастровий номер!" . Ото вони зароблять, а ви ж не маєте супутникового приладдя щоб перевірити. і окажиться, що забор вже не ваш , або сусід буде в шоку бо його паркан вже не його - хоча нікому паркан і не заважав ні вам ні йому, а ще вашу ділянку можуть винести за межі червоної лінії, і ви там собі паркан поставете, бо воно тіпа ваше - потім будуть доїти.