Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи "ДОР"
До департаментуохорони здоров'я Дніпропетровської обласнлї державної адміністрації.
Шановна Будяк Наталіє Юріївно!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. На якій підставі директор департаменту охорони здоров’я Н. Ю. Будяк внесла на розгляд сесії обласної ради Дніпропетровщини питання про призначення В. М. Концура на посаду головного лікаря КЗ «Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи»? Віктор Концур знаходиться під слідством по справі №12015040000000747
2. Чи виконала Будяк Н. Ю. завдання, які вона отримала на засіданні робочої наради з питань організації якості роботи КЗ «Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи «ДОР» від 28 квітня 2016р.? Якщо так, то що було для цього зроблено?
А саме:
Чи опрацювала Будяк Н. Ю. з МОЗ України , ДУ «Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальної експертизи проблем інвалідності МОЗ України» пропозиції щодо реформування КЗ «Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи «ДОР» з урахуванням сучасних вимог до організації медико-соціальної експертизи в Україні?
Чи були проведені громадські обговорення плану заходів з реформування КЗ «Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи «ДОР»?
Чи було погоджено план реформування КЗ «Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи «ДОР» з ОГА та облрадою?
Чи було внесено клопотання до Дніпропетровської обласної ради щодо розгляду доцільності укріплення кадрового складу КЗ «Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи «ДОР»?
Чи був підготований лист до МОЗ України стосовно внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009р. №1317 «Питання медико-соціальної експертизи» (зі змінами) щодо врахування визначених у прикінцевому положенні ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» питань встановлення групи інвалідності без зазначеного строку повторного огляду інвалідів-військовослужбовців, у яких строк перегляду настає після досягнення дострокового пенсійного віку (чоловіки 55 років, жінки – 50 років)?
Чи був забезпечений контроль за організацією та якістю роботи з питань медико-соціальної експертизи області?
Чи заслуховувались питання якості медико-соціальної експертизи на колегіях департаменту охорони здоров’я ОГА з пропозиціями щодо удосконалення роботи з цього напрямку?
Чи проводився семінар з етики та деонтології для працівників КЗ «Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи «ДОР» з метою налагодження трудових відносин в колективі?
З повагою, журналіст газети "Лица"
Ірина Сатарова