Обслуговування оргтехніки у класних кімнатах НУШ, СЗШ №229, м.Києва
-
Від: Олена Рибінська
До: Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) -
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Згідно з наказом МОН №137 від 13.02.18 вказаний примірний перелік обладнання для навчальних кабінетів початкої школи НУШ. Згідно із ним клас забезпечений принтером та витратними матеріалами до нього. Зокрема, наборами чорнила по 2 чорного та по 2 кольорового, папером багатофункціоналшьним офісним у розмірі 10уп.х500 листків. Скільки вищезазначених таких засобів та обладнання було виділено на 2019-2020 н.р. для класів НУШ у СЗШ № 229 м.Києва?
2. На який термін використання вказаний перелік обладнання та засобів був розрахований (точний період: 1 навчальний рік, 1 навчальний місяць?)
3. Хто відповідає за подальше обслуговування оргтехніки та закупівлю витратних матеріалів - управління освіти району, директор школи?
4. Чи виділяє кошти на обслуговування оргтехніки (закупівлю комплектуючих) районне управління освіти щорічно (щомісячно, щоквартально) чи директор школи повинен самостійно (щорічно, щомісячно, щоквартально) подавати заявки до відповідних структур?
5. У випадку, якщо має місце постійна подача заявок на ремонт/осблуговування оргтехніки в класах НУШ - чи робив такі дії (подавав заявки/запити) директор СЗШ №229, м.Києва на виділення коштів на 2019-2020 н.р.?
6. У разі відсутності заявок на обслуговування чи виділення коштів на ремонт/обслуговування оргтехніки у класах НУШ - куди звертатися батькам учнів НУШ для продовження експлуатації оргтехніки?
7. У випадку виведення з ладу оргтехніки у класі НУШ за чиї кошти повинен проводитися ремонт/обслуговування оргтехніки?
8. Чи доречно та законно, якщо батьки учнів класу НУШ змушені будуть самостійно збирати готівкові кошти для обслуговування оргтехніки у класі НУШ?
9. Згідно з наказом МОН №137 від 13.02.18 у переліку обладнання не вказані прилади для зв'язку із мережею інтернет. Зокрема, WiFi роутери, дротове підключення до мережі. Згідно із завданнями у шкільних підручниках класів НУШ є варіант використання підключення до мережі Інтернет та виконання завдань із аудіювання, тощо(нині це виконується власними мобільними засобами та придбаним за власний кошт батьків мобільний інтернет на особистих гаджетах) Чи повинні бути у класах НУШ засоби для підключення до мережі Інтернет?
10. Якщо має місце підключення до мережі Інтернет для початкових класів НУШ - до кого звертатися за виконанням закону: до директора СЗШ №229 чи до департаменту освіти?
11. Чи подавалася заявка на 2019-2020 н.р. для початкових класів НУШ кошти на придбання засобів підключення до мережі інтернет саме у початкових класах НУШ?
12. У випадку, якщо кошти на встановлення інтернет-роутерів чи дротового підключення до мережі інтернет в початкових класах НУШ СЗШ №229 були виділені департаментом освіти чи районним управлінням освіти, а жодного обладнання немає - як добитися встановлення необхідної техніки для навчання?
13. Якщо кошти на забезпечення підключення до всесвітньої мережі Інтернет були виділеними - якою була сума субвенції, саме для СЗШ №229?
14. Прошу надіслати коректну інформацію у чіткому та розбірливому форматі.
З повагою,
Олена Рибінська