організація ГПД у сільській школі
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Відповідно до вимог Порядку створення груп продовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018 р. № 677 прошу пояснити деякі моменти :
1. Якщо мінімальна кількість учнів одного класу в сільській школі - це 4 учня, то чому Групу продовженого дня виділяють одну на всю молодшу школу?
2. Якщо вік учнів в одній групі продовженого дня має не перевищувати двох класів, то чому ГПД виділяють одну на всі чотири класи молодшої школи?
3. При загальній кількості 27 учнів молодшої школи(1-4 кл) та написаних 24 заяв від батьків(1-4 кл) про необхідність створення групи подовженого дня надайте грунтовну відповідь чому виділено лише 1 групу подовженого дня на 0,5 ставки? А не на 1 ставку чи дві групи по 0,5 ставки для 1-2 класу та 3-4 класів?
4. О котрій годині має починатися та закінчуватися група продовженого дня при 0,5 ставки та при 1 ставці?
Чи може бути різниця у початку роботи групи подовженого дня для 1 класів та інших, якщо група одна спільна на всіх?
5. Хто має право працювати на групі подовженого дня при оформленні засумісництвом та за виробничою необхідністю у сільській малокомплектній школі?
З повагою,
Юлія Очеретяна
̳
:
[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]