Отримання погодження

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Карабут Марина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Карабут Марина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня.
Штукатурка фасадної стіни будинку біля моєї квартири зовсім відпала. У зв’язку з цим стіна квартири постійно мокра від атмосферних осадків та взимку промерзає.
Таким чином виникла потреба провести або реконструкцію такої штукатурки, або зробити утеплення. В цьому будинку утворене ОСББ, але грошей на проведення таких робіт немає. Тому проводити ремонт планую за власні кошти і тільки стіни, що суміжна з моєю квартирою.
В зв’язку з цим прошу пояснити:
1. чи потрібно отримати які-небудь погодження чи подати повідомлення до яких-небудь інстанцій чи інших осіб при проведені реставрації штукатурки частини фасаду багатоквартирного будинку;
2. чи потрібно отримати які-небудь погодження чи подати повідомлення до яких-небудь інстанцій чи інших осіб при проведені утеплення частини фасаду багатоквартирного будинку.

З повагою,Карабут Марина

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

М. КАРАБУТ
[email address]

Шановна пані Марино!

За результатами опрацювання Вашого листа від 30.08.2017, що надійшов на адресу електронної пошти Секретаріату Кабінету Міністрів, визначену для подання запитів на публічну інформацію, в межах компетенції повідомляємо.
Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Частиною п’ятою статті 19 Закону визначено, що запит на інформацію має містити загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.
Згідно з частиною другою статті 2 Закону цей Закон не поширюється, зокрема, на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.
Ваш лист не відповідає вимогам до запиту на інформацію, містить по суті прохання надати відповідні роз’яснення, тому не може бути розглянутим у порядку, визначеному Законом.
Звернення розглядаються згідно із Законом України «Про звернення громадян». Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне). Звернення може бути усним чи письмовим.
Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні «гарячі лінії» та записується (реєструється) посадовою особою.
Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади. Питання діяльності, зокрема міністерств, у Кабінеті Міністрів представляють відповідні міністри, які забезпечують формування та реалізацію державної політики у відповідній сфері.
Відповідно до Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 30.04.2014 № 197, Мінрегіон відповідно до покладених на нього завдань здійснює повноваження центрального органу виконавчої влади з нормування у будівництві, а також затверджує порядки, норми і правила у сфері житлово-комунального господарства, житлової політики, благоустрою населених пунктів.
Ураховуючи викладене, пропонуємо Вам звертатися до Мінрегіону (вул. Велика Житомирська, 9, м. Київ, 01601) за допомогою засобів поштового зв’язку у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян», або зателефонувати на урядову «гарячу лінію» 1545 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні).
Одночасно повідомляємо, що електронне звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет через спеціальну форму реєстрації в системі «Електронне звернення» за адресою: http://ezvernennia.kmu.gov.ua/login_ext/.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване