Отримання публічної інформації
Запитувач
Сергій Миколайович
Від 11 вересня 2023 року
Розпоряднику інформації
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ВИЩИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ ТА УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ
вул. Солом’янська 24, м. Київ, 03110
Доброго дня.
ПОВТОРНИЙ другий З А П И Т
на отримання публічної інформації за Законом України «Про доступ до публічної інформації».
На підставі Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів статтеї 1, 2,4,6,9, 10 . Статтеї 10,17 Кс., венції з прав людини і основоположних свобод Статтеї 5, 19 Міжнародного пакту про політичні і громадянські права .
Статтеї 19, 30 Загальної декларації з прав людини, з метою особистого ознайомлення.
На підставі постанови кабінету міністрів України
від 17 січня 2018 р. № 55 Київ
Деякі питання документування управлінської діяльності
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/55-2...
Документ 55-2018-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 01.12.2022, підстава - 1291-2022-п
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрі України
від 17 січня 2018 р. № 55
ТИПОВА ІНСТРУКЦІЯ
з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади
ПІДПИС
48 ПОСАДОВІ ОСОБИ ПІДПИСУЮТЬ ДОКУМЕНТИ в МЕЖАХ СВОЇХ ПОВНОВАЖЕНЬ, визначених актами законодавства, іншими нормативно-правовими актами відповідно до Інструкції з діловодства в електронній формі та інструкції з діловодства установи. Порядок підписання документів іншими особами у разі відсутності керівника установи та посадових осіб, які уповноважені їх підписувати, визначається наказом (розпорядженням) керівника установи
49 Підпис складається з найменування посади особи, яка підписує документ (повного - у разі, коли документ надрукований не на бланку, скороченого - у разі, коли документ надрукований на бланку), ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ, ВЛАСНОГО ІМЕНІ і ПРІЗВИЩА .
Згідно з положеннями статті 21. Закону «Про доступ до публічної інформації», інформація на запит надається безкоштовно. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.
Згідно з Конституцією України
Стаття 79. Перед вступом на посаду народні депутати України складають перед Верховною Радою України таку присягу:
"Присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу.
Присягаю Конституції України додержуватися та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників".
Присягу зачитує найстарший за віком народний депутат України перед відкриттям першої сесії новообраної Верховної Ради України, після чого Депутати скріплюють присягу своїми підписами під її текстом.
Відмова скласти присягу має наслідком ВТРАТУ депутатського мандата.
ПОВНОВАЖЕННЯ народних депутатів України ПОЧИНАЮТЬСЯ з моменту СКЛАДЕННЯ ПРИСЯГИ.
Враховуючи вищезазначене, керуючись положеннями Конституції України (документ: 254к/96-ВР), Закону України «Про інформацію»,Закону України «Про доступ до публічної інформації»
Згідно ст.20 вищезазначеного закону відповідь надати не пізніше п'яти днів.
ВИМОГАЮ другий повторний раз:
1.Надати завірену належним чином ФОТОКОПІЮ з ОРИГІНАЛУ присяги депутатів Верховної Ради України IX скликання згідно статті 79 Конституції України.
Які були обрані на позачергових виборах 21 липня 2019 року.
2. Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини даного запиту.
У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
Забороняю передавати мої персональні данні третім особа без моєї згоди!
З ПОВАГОЮ, Сергій Миколайович