Паспорти та свідоцтва на право вивезення струнно-смичкових інструментів з території України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Орест Пуцентела, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Орест Пуцентела

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Прошу надавати всю інформацію загалом по Україні (зведені дані), а також по всіх експертах окремо, яким надано право здійснювати державну експертизу музичних інструментів, а саме:
1) м. Київ - Національна опера України;
2) м. Дніпропетровськ - Дніпропетровська консерваторія ім. М. Глінки;
3) м. Львів - Служба контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України у м. Львові;
4) м. Одеса - Одеська державна музична академія ім. А.В. Нежданової;
5) м. Ужгород - Служба контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України у м. Ужгород;
6) м. Херсон - Херсонське музичне училище;
7) м. Чернівці - Служба контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України у м. Чернівці;
8) АР Крим м. Сімферополь - Кримська республіканська установа «Сімферопольське музичне училище ім. П.І. Чайковського».

Яку кількість паспортів на струнно-смичкові інструменти було видано в період з 2010 (включно) по 2013(включно)роки?
Скільки з паспортизованих струнно-смичкових інструментів в період 2010-2013 рр. перебуває у приватній власності, комунальній та скільки у державній власності?
Яка кількість з паспортизованих струнно-смичкових інструментів в період 2010-2013 рр. має культурну/історичну цінність згідно з чинним законодавством?
Яка кількість майстрових, мануфактурних та фабричних інструментів (вказати окремо) було паспортизовано в період 2010-2013 рр.?
Яку кількість сучасних майстрових інструментів українських майстрів було паспортизовано в період 2010-2013 рр.?
Скільки коштів надійшло до державного бюджету від паспортизації в період 2010-2013 рр.?
Яка вартість виготовлення одного паспорта на струнно-смичковий інструмент в період 2010-2013 рр.? Які складові входять до розрахунку ціни паспорта на струнно-смичковий інструмент в період 2010-2013 рр.?
Скільки експертів з усіх є професійними скрипковими майстрами та хто з них пройшов навчання за кордоном, а хто з них навчався у професійних скрипкових майстрів та скільки експертів отримали українську освіту у сфері скрипкобудування?
На основі яких законів, нормативно-правових актів, постанов чи розпоряджень державні експерти здійснювали свою діяльність в 2010-2012 роках та у 2013 році?
Скільки було випадків відмов у виготовленні паспортів та за яких умов/причин?
Яку кількість струнно-смичкових інструментів було вилучено митними органами в період 2010-2013 рр. через відсутність паспорта чи свідоцтва на право вивезення струнно-смичкового інструмента, чи залучалися експерти при вилученні, чи давали експерти при цьому свій експертний висновок? Де перебувають вилучені інструменти митними органами в період 2010-2013 рр. на даний час (2014 р.)? Скільки вилучених митними органами струнно-смичкових інструментів було повернуто власникам, на якій підставі та за яких умов?
Скільки струнно-смичкових інструментів було закуплено державним коштом в період 2010-2013 рр., на яку суму було здійснено закупівлю, хто виробник(-ки) інструментів?

Яку кількість свідоцтв на право вивезення (тимчасового вивезення) струнно-смичкових інструментів з території України було видано в період з 2010 (включно) по 2013(включно)роки?
Скільки з струнно-смичкових інструментів на які видані свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) струнно-смичкових інструментів з території України в період 2010-2013 рр. перебуває у приватній, комунальній власності та скільки у державній?
Яка кількість струнно-смичкових інструментів на які видані свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) струнно-смичкових інструментів з території України в період 2010-2013 рр. має культурну/історичну цінність згідно з чинним законодавством?
На яку кількість майстрових, мануфактурних та фабричних інструментів (вказати окремо) було видано свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) струнно-смичкових інструментів з території України в період 2010-2013 рр.?
На яку кількість сучасних майстрових інструментів українських майстрів було видано свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) струнно-смичкових інструментів з території України в період 2010-2013 рр.?
Скільки коштів надійшло до державного бюджету від видання свідоцтв на право вивезення (тимчасового вивезення) струнно-смичкових інструментів з території України в період 2010-2013 рр.?
Яка вартість виготовлення одного свідоцтв на право вивезення (тимчасового вивезення) струнно-смичкового інструменту з території України в період 2010-2013 рр.? Які складові входять до розрахунку ціни свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) струнно-смичкових інструментів з території України в період 2010-2013 рр.?

На основі яких законів, нормативно-правових актів, постанов чи розпоряджень державні експерти видавали свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) струнно-смичкових інструментів з території України у 2010-2012 роках та у 2013 році?
Скільки було випадків відмов у виготовленні свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) струнно-смичкових інструментів з території України та за яких причин чи обставин?

Чи передбачено законодавством обов'язкове виготовлення паспорта чи свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) струнно-смичкових інструментів з території України для перетину українського кордону у 2014 році?

Скільки обходилось повне утримання всіх експертів державному бюджету (оренда приміщень,сплата всіх комунальних платежів та засобів зв'язку, відрядження, виплати заробітної плати, обладнання, тощо.) у 2010-2012 роках та у 2013 році?

Чи створена база струнно-смичкових інструментів що мають історичну та культуру цінність що знаходяться на території України? Скільки таких інструментів у базі даних? У якій власності перебувають такі інструменти( державній, комунальній, приватній)? Скільки струнно-смичкових інструментів є таким на які розповсюджена заборонені на вивіз за кордон?

Чи були віднайдені струнно-смичкові інструменти у резиденції колишнього президента України В.Ф. Януковича Межигір'я?

З повагою,

Орест Пуцентела

Мартиненко Ю.В.,

1 Attachment

Ваше звернення, не відповідає вимогам Закону "Про доступ до публічної
інформації".

----- Original Message -----
From: "Орест Пуцентела" <[FOI #216 email]>
To: "FOI requests at Міністерство культури України"
<[Міністерство культури України request email]>
Sent: Sunday, March 30, 2014 4:30 PM
Subject: Інформаційний запит - Паспорти та свідоцтва на право вивезення
струнно-смичкових інструментів з території України

показати цитоване

Орест Пуцентела залишив коментар ()

Ось таку відповідь від Міністерства культури отримали на запит "Паспорти та свідоцтва на право вивезення струнно-смичкових інструментів з території України" від 30 березня 2014 року, автор запиту: Орест Пуцентела:
"Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» (ст. 5 та ст. 8), звернення які надійшли електронною поштою не розглядаються.
Прохання надіслати поштою з оформлення відповідно до вимог Закону (оригінал підпису, прізвище, ім’я, по батькові та домашня адреса обов’язкова).

Адреса Міністерства культури України : 01601, м. Київ, вул. І. Франка, 19"

Напевно незабаром має звільниться вакансія у Міністерстві культури. Причина - звільнення працівника - профнепридатність! Відповідь від міністерства надійшла у кращих традиціях "старої влади" - дають відписку з посиланням на інший закон, але ж у змісті запиту чітко зазначено згідно якого закону вимагається інформація (завдяки сайту Доступ до правди - https://dostup.pravda.com.ua). У відповіді на запит міністерство посилається на Статті 5 та 8 Закону України «Про звернення громадян», але інформацію вимагаємо надати згідно Закону "Про доступ до публічної інформації", Статті 19, а саме згідно пункту №3 цієї Статті:

"3. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача."

Я, звичайно, розумію небажання давати адекватну та повну відповідь на запит - це убереже десятки тисяч українських музикантів-струнників від корупції. А корупція розгулялася навколо струнно-смичкових інструментів і у міністерстві культури, а саме при оформленні паспортів та дозволів на вивіз інструментів і на українській митниці при перетині кордону!

Залишається одне питання: як змусити надати міністерство відповідь на запит та мої подальші кроки? Прошу допомоги!!!

Мартиненко Ю.В.,

1 Attachment

 
З повагою,
головний спеціаліст
сектору організації доступу
до публічної інформації
 
Юлія Мартиненко
телефон: (044) 235-52-21