Питання щодо 18 годин педагогічного навантаження фахівців ІРЦ
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Тривалість робочого тижня педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру становить 40 годин, що становить тарифну ставку, з яких педагогічне навантаження фахівців інклюзивно-ресурсного центру, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, становить 18 годин на тиждень для безпосередньої роботи з такими дітьми.
Питання: чи повинен фахівець ІРЦ мати педагогічне навантаження саме 18 годин для роботи з дітьми ООП? Практика показує, що таке навантаження є завеликим, тому що кожне корекційне заняття передбачає ретельну підготовку до нього, а окрім цього фахівець ІРЦ виконує різні види роботи, зокрема консультації та підготовка до них, комплексне обстеження та оформлення висновків, методична допомога в рамках команд супроводу й написання ІПР.
Також важливим є питання - ДЕ фіксуються ці 18 годин?
Чи може бути детальне роз’яснення щодо цих 18 годин з урахуванням думок безпосередньо фахівців ІРЦ та обґрунтуванням того, яким чином можна виконати такий обсяг роботи. Прошу звернути увагу, що примірні нормативи витрат часу на основні види роботи педагогічного працівника ІРЦ (Організаційно-методичні засади діяльності інклюзивно-ресурсних центрів:навчально-методичний посібник / За заг. ред. М.А. Порошенко та ін.) не відповідають реальній ситуації, якщо враховувати 18 годин пед. навантаження.
З повагою,
Юлія Трубіцина
̳
:
[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]