План та фактичні витрати району в 2020 році

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лютікова Наталя, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лютікова Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. інформацію щодо плану витрат районного бюджету на 2020 рік у вигляді субвенцій , в розрізі кожної сільської ради Бориспільського району .

2. Інформацію про витрати, здійснені/перераховані у вигляді субвенцій сільським радам Бориспільського району (окремо по кожній СР) в першому півріччі 2020 року.

З повагою,

Лютікова Наталя

Бориспільська райдержадміністрація

Дякуємо! Вашого листа отримано.

Лютікова Наталя

Доброго дня!

Please pass this on to the person who conducts Freedom of Information reviews.

I am writing to request an internal review of Бориспільська райдержадміністрація's handling of my FOI request 'План та фактичні витрати району в 2020 році'.

Мені не надали в становлені терміни публічну інформацію. Як журналіст видання "Громада Гори" я інформую місцеві громади Бориспільського району про те, як використовуються бюджетні кошти, щоб забезпечити дотримання принципу прозорості місцевих фінансів. Ненадання вказаної інформації перешкоджає мешканцям Бориспільського району реалізувати своє право на вільний доступ до даних про використання бюджетних коштів їх розпорядниками та порушує ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

Повна історія моїх запитів доступна за адресою: http://dostup.pravda.com.ua/request/plan...

З повагою,

Лютікова Наталя

Бориспільська райдержадміністрація

Дякуємо! Вашого листа отримано.