Порядок розміщення реквізитів
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
При формуванні бюджетною установою платіжного доручення на оплату товару (послуг) в розділі "Призначення платежу" обов"язково зазначається повна інформація про документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України (п.3.7 глави 3 "Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті", затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004 № 22; п.10.3 розділу 10 "Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів", затвердженого наказом МФУ від 23.08.2012 № 938). Зокрема, в розділі "Призначення платежу" платіжного доручення вказується номер та дата документів (договорів, актів, накладних тощо).
Чи має значення в якому порядку зазначати НОМЕР та ДАТУ документів? Якщо брати до уваги вищеперелічені номативні акти, вказується повна інформація, а в якому порядку - не встановлено.
Якщо порядок зазначення реквізитів має значення, то в якому порядку зазначати реквізити документів: спочатку ДАТА документа, потім НОМЕР його; чи спочатку НОМЕР, а потім ДАТА (наприклад, договір від 01.01.2022 № 1 чи договір № 1 від 01.01.2022)? Згідно якого нормативно-правого акту передбачені ці вимоги (порядок зазначання реквізитів)?
На місцях виникають суперечки зі службою казначейства, працівники казначейства роблять зауваження щодо невірного порядку зазначення реквізитів документів.
З повагою,
Степанова Олена
--------------------------------------------------------------------------
This email was scanned by Bitdefender