Порушення численних норм законодавства
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Яким чином призначено на посаду голови Скадовського районного суду Херсонської області Клімченка Максима Ігоровича?
Чи проводилась перевірка відповідно до Закону «Про очищення влади» та спеціальна перевірка, відповідно до Закону «Про запобігання корупції» зазначеного голови суду?
Чи було взято до уваги під час призначення на посаду голови суду Клімченка М.І. наступні факти:
Щорічні декларації за 2017, 2016 та 2015 роки:
- не зазначено право власності на квартиру, в якій проживає;
- декларує машину дружини, хоча дружина є членом його сім’ї та мала б сама декларувати свою власність;
- в той же час дружина декларує автомобіль третьої особи не вказуючи при цьому підстави такого декларування;
- при декларуванні доходів джерелом доходу вказує «Клімченко Максим Ігорович».
- в розділі «транспортні засоби» не зазначено інформацію про мікроавтобус яким користувався суддя (якщо на момент останнього декларування автомобіль продано – не зазначено правочину та не подано повідомлення про суттєві зміни в майновому стані);
- в деклараціях 2015 та 2016 років вказано серед членів сім’ї одна дитина, а в декларації за 2017 рік – дві. Постає питання: чому не задекларовано дитину у 2015 та 2016 роках, а якщо дитина щойно народилась – то чому не задекларовано доходи дружини у вигляді соціальної допомоги при пологах та народженні.
Підпадає під заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, так як за часів В.Януковича обіймав посаду голови суду (виконував обов’язки голови суду) та своїми рішеннями здійснював заходи (та/або сприяв їх здійсненню), спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем. А також проводив агітацію серед молоді щодо участі в антимайдані.
Крім іншого слід зазначити, що жодне рішення цього судді не приймалося та не приймається без виплати немаленької суми хабара. Переконатися в цьому можна провівши ретельну перевірку справ що вів цей суддя, перевіривши при цьому також проведення досудових розслідувань, збір та вивчення матеріалів та доказів по справах, роботу зі свідками, слідчі експерименти, тощо.
Чому не було ініційовано проведення повної перевірки поданих декларацій та здійснення моніторингу способу життя, зважаючи на вищезазначені та інші численні порушення законодавства?
Які заходи було вжито до судді Клімченка М., зважаючи на численні порушення ним закону?
З повагою,
Назар Стодоля
[1][IMG] Без вирусов. [2]www.avast.com
References
Visible links
1. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...