Повторне введення протоколів ДВК /

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Дані про кожне введення та часові відмітки для кожного введення протоколів дільничних виборчих комісій до ЄІАС «Вибори» на Проміжних виборах до ВРУ 26.07.2015 року. Також прошу надати дані з цих протоколів, які були введені під час кожного введення протоколів дільничних виборчих комісій.

2. Дані про кожне введення та часові відмітки для кожного введення протоколів дільничних виборчих комісій до ЄІАС «Вибори» на Проміжних виборах до ВРУ 17.07.2016 року. Також прошу надати дані з цих протоколів, які були введені під час кожного введення протоколів дільничних виборчих комісій.

За можливості прошу надати інформацію у вигляді файлів Excel. Так, як це було зроблено тут https://dostup.pravda.com.ua/request/pov.... Відповідь прошу надіслати на електронну пошту у визначений законом термін.

З повагою,

Grygorii Sorochan
0636286772
[email address]