Правосуб'єктність органу державної влади/установи
-
Від: Тетяна
До: Центральна виборча комісія -
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
пл. Лесі Українки, 1, м. Київ,
Київська область, 01196
Держава, органи державної влади та органи місцевого самоврядування не є суб'єктами господарювання(частина перша статті 8 Господарського кодексу України)
Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність(Стаття 60. Конституції України)
Запит про надання публічної інформації за Законом України «Про доступ до публічної інформації»
Стаття 34. Конституції України гарантує кожному громадянину України право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.
Відповідно до положень статті 40. Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Відповідно до положень Статті 4. Закону України від 12 вересня 1991 року № 1543-ХІІ «Про правонаступництво України» органи державної влади і управління, органи прокуратури, суди та арбітражні суди, сформовані на підставі Конституції (Основного Закону) Української РСР, діють в Україні до створення органів державної влади і управління, органів прокуратури, судів та арбітражних судів на підставі нової Конституції України.
Керуючись положеннями статті 34. і 40. Конституції України та нормами Законів України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про інформацію», у визначений законом строк (п’ять днів), вимагаю:
1. Надати завірену належним чином фотокопію з оригіналу РОЗПОРЯДЧОГО АКТУ про утворення вашої установи, як органу державної влади в Україні.
2. Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту, та надіслати в електронному вигляді.
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
З повагою,
Жінка, Людина з повними правами Тетяна