Правоустановчі документи

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ суб'єкт з найменуванням "Міністерство оборони України"
2. Який ідентифікаційний номер в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з найменуванням "Міністерство оборони України".
3. Надати витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з найменуванням "Міністерство оборони України".
5. Яким законом утворений суб`єкт господарювання «Міністерство оборони України».
Відповідь надати в повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту у 5-ти денний термін.
У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту - письмово вказати причину та перенаправити запит за належністю відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації", до розпорядника зазначеної інформації.
Зміст відповіді на запит, що становить суспільний інтерес (плата за копіювання та друг не стягується) публікуватиметься у соціальних мережах

З повагою,

Дмитро