Призупинення деяких пунктів Конвенції з прав людини
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Прошу надати фотокопію оригіналу всього документа, від першої і до останньої сторінки, який було направлено в квітні 2024 року до Ради Європи щодо призупинення дії в країні деяких пунктів Європейської конвенції з прав і свобод людини.
Якщо документ надсилався не державною мовою - додатково надати фотокопію оригіналу на державній мові.
З повагою,
живий мужчина Роман
³!
.
,
[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]
Доброго дня!
Прошу надати інформацію чому в надісланій ноті відсутнє ім'я фізичної особи, яка підписала ноту?
З повагою,
живий мужчина Роман
Шановний живий мужчина Романе!
Дипломатичне листування є досить консервативною сферою дипломатичної практики та, як правило, передбачає дотримання традиційних правил дипломатичного протоколу. Вироблені протягом тривалого історичного часу, ці правила є загальноприйнятими в міжнародній дипломатичній діяльності.
Вербальна нота є одним із найбільш поширених документів дипломатичного листування, яким обмінюються Міністерство закордонних справ/міжнародна організація країни перебування і дипломатичні установи (посольства, постійні представництва при МО), а також самі посольства між собою.
Текст вербальних нот складається від третьої особи, друкується на нотному бланку, має вихідний номер і дату відправки; після тексту ноти ставиться печатка МЗС або дипломатичного представництва, нота не підписується.
Деякі керівники дипломатичних представництв в кінці тексту вербальної ноти або на печатці ставлять свої ініціали. Але ця практика є необов’язковою.
У подальшому запити, зокрема щодо надання будь-яких роз’яснень та уточнень, просили б надсилати на загальну адресу МЗС України [email address].
З повагою,
Департамент міжнародних організацій МЗС України