Про ненадання інформації
-
Від: Гнатовський Анатолій Іванович
До: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг -
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Наше садове товариство розташоване в Харківському районі на землях, що входять до складу Лизогубівської селищної ради.
Протягом останніх 5 років почало виникати багато незрозумілих для мене питань стосовно забезпечення садового товариства, членом якого я є, електричною енергією, як якісними та кількісними параметрами.
Плату за таку електроенергію постачальник вимагає в повному обсязі. До того ж вимагає плату за реактивну енергію і з кожним роком все більше і більше. Питання зниження реактивних втрат це питання постачальника, який зобов’язаний, див ПУЕ, ці реактивні втрати знижувати шляхом встановлення конденсаторних батарей в мережах вище 1000 В. Та і які реактивні втрати у садових товариствах. Там на 80-90% активне навантаження.
На мої неодноразові звернення до керівництва Південної залізниці, Харківської обласної державної адміністрації щодо надання повних економічних розрахунків тарифу 1 Квт/год відповіді не отримав. Всі посилання на НКРЕКП. Мовляв це питання знаходиться у вашій компетенції. А в той час тарифи на електроенергію зростають та зростають. Вартість 1 Квт/год у нас в місті Харкові вдвічі менша ніж у нас в садовому товаристві і становить 0,99 грн за Квт/год.
Садові товариства прирівняні до сільської місцевості, а вартість електричної енергії різна і значно вища від вартості електричної енергії ніж у сільській місцевості.
Інша справа Харківобленерго. Звернувся – отримав відповідь. І вартість електричної енергії, експлуатаційні витрати і все інше.
У керівництва Південної залізниці ці дані отримати неможливо. Це ж є публічна інформація. Чому ці дані я не можу одержувати?
Якщо є якийсь нормативний акт, то цей акт створила людина, котра не розуміє чому вона дихає повітрям. Садові товариства розташовані в місцях де земля виведена з користування, як неефективна для ведення сільського господарства. Питання тарифів електричної енергії для населення повинні бути для населення. Прибуток члени садових не отримують.
Річ в тому, що у садових товариствах, що отримують електричну енергію від Південної залізниці різні суми і різні вимоги. А це схоже або на шахрайство або на дії організованої групи посадових осіб, до тог ж кервництво Південної залізниці вимагає наше товариство забезпечувати електричною енергією зовсім іншого споживача. Чому Південна залізниця розпоряджається нашим колективним майном, яке було придбане за наші кошти?
Зважаючи на вище наведене прошу Вас, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» надати наступну інформацію:
1. Повний економічний розрахунок вартості тарифу електричної енергії для споживачів (садових товариств, що отримують електричну енергію від Південної залізниці) такі дані керівництво Південної залізниці на Вашу адресу надсилало на затвердження.
2. Можливість отримання електричної енергії від АК «Харківобленерго» по мережах власних потреб Південної залізниці, тому що погрозами та шантажем через незрозуміло, яких осіб, керівництво Південної залізниці(Костін)вимагають від нас СТ "Оргтехніка-2" укласти тристоронній договір, тим самим створити умови для прибуткового товариства.
3. На якій підставі керівництво Південної залізниці вимагає сплачувати незрозумілі реактивні втрати та за якою методикою ці втрати обчислюються?
4.На якій пілставі керівництво Південної залізниці вимагає сплати за так звані втрати, при тому чим більше відстань від джерела електропостачання тим більше сума, в моєму випадку майже 5 грн?
З повагою,
Гнатовський Анатолій Іванович