про виїзне засідання у м.Львові представників Науково-методичної ради та інших представників МКУ
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :
1. Надати інформацію стосовно дати, мети приїзду голови Науково-методичної ради при Міністерстві культури України Діхтяря Я.Я. у квітні 2017 року до м.Львова, а також ймовірно інших представників Міністерства культури України, зокрема (але не виключно) : порядок денний його (їх) перебування, і забезпечити відкритість засідань та можливість участі у таких засіданнях для експертів з охорони культурної спадщини та представників пам'яткоохоронних організацій, у тому числі представників громадської ради при Львівській ОДА.
2. Надати інформацію, з ким і яким чином можна забезпечити зустріч представників Міністерства культури України (голови Науково-методичної ради Діхтяря Я.Я. та інших представників, якщо такі приїдуть до Львова) з представниками громадської ради при Львівській ОДА, памяткоохоронцями м.Львова з питань:
- ліквідації Державного історико-архітектурного заповідника у м.Львові та вжиття невідкладних дій для відновлення його діяльності як органу управління об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО;
- розробки і затвердження історико-архітектурного опорного плану міста Львова;
- розробки землевпорядної документації, встановлення в натурі меж історичного ареалу міста Львова , віднесення земель на його території до земель історико-культурного призначення, зокрема виконання рішення суду у справі 813/716/16;
- Проведення Міністерством культури України, а також уповноваженим органом Львівської ОДА перевірок десятків фактів порушення пам’яткоохоронного законодавства як на території Державного історико-архітекутрного заповідника в м.Львові, а також у його буферній зоні, проведення яких Міністерство культури України системно ігнорує.
3) Надати інформацію, яким чином представники громадської ради при Львівській ОДА, а також памяткоохоронці м.Львова можуть продемонструвати представникам Міністерства культури України факти системних порушень та руйнувань обєктів історико-культурної спадщини на території Державного історико-архітектурного заповідника (обєкта спадщини ЮНЕСКО), його буферної зони для фіксування таких порушень і складення відповідних актів для розгляду відповідними стурктурними підрозділами Міністерства культури України і вжиття відповідних заходів Міністерством культури України.
З повагою,
Дацко Олеся