Про вжиті заходи контролю до фабрики кормів Титан-Ри, Чорноморськ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО"ТОЛОКА", будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи), яка становить суспільний інтерес:

щодо проведення заходів державного контролю протягом 2019 року стосовно роботи фабрики кормів по вулиці Радісній 11 у м. Чорноморську (ТОВ "ТИТАН-РИ" код: 24530317 адреса: 65014, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ЛІДЕРСІВСЬКИЙ БУЛЬВАР, б. 5, кВ. 124), в тому числі за наслідками розгляду колективного звернення мешканців будинків 11-а та 11-б по вулиці Радісній у м. Чорноморську, зокрема інформацію і документи про здійснені заходи (копію наказу та направлення на перевірку), документи, які оформлені за результатами здійснення перевірки (акт перевірки, припис, протокол про адміністративне правопорушення тощо)

З повагою,

ГО"ТОЛОКА"

Державна екологічна інспекція України

1 Attachment

--
____________________

Державна екологічна інспекція України