Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Чаус Іван, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-закон про Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" з підписом Президента України, закріпленною Державною печаткою України відповідно до закону про Велику Державну печатку України 1230/96 від 19.12.1996р. Документ повинен містити юридично законний факт , тобто скан копія документу, не сам текст, який викладений в інформаційній базі rada.gov.ua, де знаходяться тексти документів та не є офіційним виданням;згідно Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації.ДСТУ 4163:2020

Відповідь на запит на інформацію надайте не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту (згідно ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року).

З повагою,

Чаус Іван

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

2 Attachments