Регуляторна процедура по рішенню № 964 від 13.07.2011

Оксана Бровко

Доброго дня!

Згідно до положень Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарювання” від 11.03.2003р. прийняття регуляторного акту здійснюється за особливою процедурою, яка включає в себе, в тому числі: публікацію повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта; отримання від громадськості пропозицій та зауважень щодо проекту рішення; підготовку та публікацію аналізу регуляторного впливу до проекту рішення, проведення громадських слухань.
З 13.01.2012р. набрали чинності зміни до цього Закону, згідно з якими дія цього Закону не поширюється на акти, що встановлюють ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги.
Зважаючи на те, що рішення виконкому Дніпропетровської міської ради №964 від 13.07.2011р. було прийнято до набрання чинності вищезазначеними змінами - його прийняття мало здійснюватися у відповідності до процедури встановленої Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарювання” від 11.03.2003р.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Чи дотримувалася процедура, встановлена Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарювання”, при прийнятті Виконавчим комітом Дніпропетровської міської ради рішення №964 від 13.07.2011р.
Якщо так, то прошу надати копії всих документів, що підтверджують дотримання вищевказаної процедури (оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту, аналіз регуляторного впливу, пропозиції та зауваженння громадськості, протоколи громадських слухань та інше).

З повагою,

Оксана Бровко

Управління Житлового Господарства,

1 Attachment