Режим простою та Обчислення середньої заробітної плати
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
роз'яснення порядку "обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням" щодо — врахування чи не врахування періоду часу перебування працівника підприємства в вимушеному простої перед звільненням, якщо під час перебування в режимі простою працівник не ходив на роботу та отримував 2/3 від посадового окладу згідно з наказом по підприємству.
Чи підпадає перебування працівника в режимі простою до поважних причин — пункту 3-и порядку "обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням"?
Додаток до запиту:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1266...
Звернення: прошу розглянути вище наведений запит на моєму прикладі. Я, Сорочан Андрій Григорович, працював на державному підприємстві КБ "Південне", 31 липня 2020 року був звільнений за ст. 36 п. 6 КЗпП України — не згода зі зміною істотних умов праці, а саме перехід на 3-х денний робочий тиждень. Я знаходився в простої з 01 квітня по 30 червня (маю довідку з відділу кадрів). Чи можна бухгалтеру Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, де я зареєструвався як безробітній, не враховувати період перебування мене в режимі простою при обчисленні середньої заробітної плати, а взяти 13, 14 та 15 місяці перед звільненням — на заміну місяців в яких я перебував в режимі вимушеного простою? Якщо можна, то прошу надіслати ці роз'яснення також у вище згаданий центр зайнятості.
Додаток до звернення:
https://www.facebook.com/yuzhnoye/posts/...
https://images.app.goo.gl/mPozUZuZtFDMCu...
З повагою,
Сорочан Андрій Григорович