Розʼяснення щодо Додатку 3 Наказу № 402 – Таблиці додаткових вимог до стану здоров'я

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Наказ № 402 включає в себе додаток 3 – ТАБЛИЦЯ додаткових вимог до стану здоров'я.

Згідно цієї таблиці, особа, якій було встановлено діагноз за статею 19-б (розумова відсталість легкого ступеня), вважається придатною графою 4, тобто:
"Штурмові підрозділи Сухопутних військ та Сил територіальної оборони Збройних Сил України"

Чи могли б ви уточнити, чи така особа буде вважатись придатною до служби лише у "військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони", як це вказано у основній частині Наказу. Чи все ж, особа з розумовою відсталістю легкого ступеня може бути так само мобілізована для проходження служби в Штурмові підрозділи Сухопутних військ?

З повагою,

Іван Лелека

Командування Медичних сил Збройних Сил України, Міністерство оборони України

1 Attachment

З повагою,
КМС ЗС України

Доброго дня!

Дякую за надану відповідь!

Чи могли б ви конкретизувати, чи можуть людину, яку визнано придатною до слубжи у "військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони" за статтею 19-б, мобілізувати до Штурмових підрозділів Сухопутних військ?

Якщо так, чи можна дізнатись на основі яких даних було прийнято подібне рішення при розробці нової редакції Наказу №402. Дякую!

З повагою,

Іван