Щодо даних про корупцію судді
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
За даними одеських засобів масової інформації, семеро учасників схеми біглого бізнесмена з Одеси Руслана Тарпана, які допомогали йому привласнювати бюджетні кошти на реалізації проєкта «Глибоководний випуск», несподавано виправдані у зв’язку "з недоведеністю наявності в їхніх діях складу кримінальних правопорушень".
Про це, зокрема, редакція "368.media" дізналася з вироку колегії Приморського райсуду Одеси за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 28 ч. 3,4 ст. 358, ч. 3 ст. 209 КК.
Водночас в публічному просторі наявна інформація, що відповідне рішення у складі голови Приморського райсуду Сергія Кічмаренка може мати корупційну основу. Зокрема, вказується що за кілька місяців цей суддя завершує суддівську кар'єру та виходить на пенсію. І таким чином, стверджується, що справу «Глибоководного випуску», він міг просто продати. Також за даними місцевих телеграм-каналів, Одеське територіальне управління НАБУ може бути обізнане з деталей корупції судді та його оточення.
З огляду на таку публічну інформацію, прошу повідомити,
1. Чи перевіряло НАБУ інформацію про корупційну основу рішення судів, в тому числі Кічмаренка С.М., щодо виправдання учасників ОЗУ, причетних до розкрадання коштів на проєкті «Глибоководний випуск?
2. Чи буде НАБУ перевіряти такі відомості?
3. Чи дійсно Одеське територіальне управління НАБУ виявило дані про корупцію вказаного судді?
4. Чи буде НАБУ здійснювати нагляд в межах компетенцій та повноважень у подальшому при оскарженні цього вироку та суміжної виділеної кримінальної справи щодо Тарпана Р.?
З повагою,
Павло Шерман
. . դ æ æ .
[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]