Щодо іноземних громадян, які займали посади керівників та заступників керівників центральних органів виконавчої влади та керівників державних підприємств

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Статтею 68 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Відповідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Згідно статті 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

На підставі наведеного, та керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію яка кількість іноземних громадян працювала в Уряді на посадах керівників та заступників керівників центральних органів виконавчої влади у період з 2014 року і по теперішній час.

(2) Надати інформацію в який спосіб здійснюється контроль за зобов'язаннями припинити іноземне громадянство інших держав, осіб з числа керівників та заступників керівників центральних органів виконавчої влади та хто з вказаних осіб які займали та займають посади з 2014 року і по теперішній час не виконав такі зобов'язання.

(3) Надати інформацію яка кількість іноземних громадян працювала в на посадах керівників державних підприємств у період з 2014 року і по теперішній час.

(4) Надати інформацію в який спосіб здійснюється контроль за зобов'язаннями припинити іноземне громадянство інших держав, осіб які перебували на посадах керівників державних підприємств з 2014 року і по теперішній час та не виконали такі зобов'язання.

(5) Надати інформацію чи мали доступ до державної таємниці іноземні громадяни, які займали посади керівників та заступників керівників центральних органів виконавчої влади та керівників державних підприємств з 2014 року і по теперішній час.

З повагою,

Володимир БОГАТИР

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

показати цитоване

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Дякую Вам за відповідь надану 15 лютого 2019 року № 17-19/359.

Національне агенство з питань державної служби надіслало лист № 1093/52-19 від 26 лютого 2019, однак жодної відповіді на поставлені в моєму інформаційному запиті

«Щодо іноземних громадян, які займали посади керівників та заступників керівників центральних органів виконавчої влади та керівників державних підприємств» від 09 лютого 2019 не надало.

В той же час Департамент охорони державної таємниці та ліцензування Служби безпеки України, своїм листом повідомив, що дозволи на доступ до державної таємниці зазначеній у запиті категорії осіб не надавався.

В зв'язку з наведеним та з метою уточнення повторно звертаюсь до Вас і прошу:

(1) Надати статистичну інформацію яка кількість іноземних громадян працювала в Уряді на посадах керівників та заступників керівників центральних органів виконавчої влади у період з 2014 року і по теперішній час.

(2) Надати статистичну інформацію яка кількість іноземних громадян працювала в на посадах керівників державних підприємств у період з 2014 року і по теперішній час.

(3) Надати інформацію яка кількість дозвілів на застосування праці іноземців була отримана для іноземних громадян, які займали посади керівників та заступників керівників центральних органів виконавчої влади та керівників державних підприємств.

З повагою,

Володимир БОГАТИР

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі

 

показати цитоване

Савенко О.О.,

1 Attachment

[Subject only] Міністерство соціальної політики України

показати цитоване

Кабінет Міністрів України

1 AttachmentДана електронна пошта працює лише в односторонньому порядку.

Усі запитання, будь-ласка, надсилайте на електронну адресу:
[email address]

З повагою Державна служба зайнятості (Центральний апарат)