щодо КРАВЧЕНКО Ольги Олександрівни

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії документів, що були створені (складені) за результатами перевірки Службою безпеки України КРАВЧЕНКО Ольги Олександрівни у зв'язку її призначення на посаду директора Юридичного департаменту Державної митної служби України згідно із законом "Про державну таємницю";

2. Копію документа, що підтверджує факт отримання КРАВЧЕНКО Ольгою Олександрівною доступу до державної таємниці у зв'язку її призначення на посаду директора Юридичного департаменту Державної митної служби України;

3. Список кандидатів, що претендували на вакантну посаду (допущених до участі в доборі), яку 10 квітня 2024 року обійняла КРАВЧЕНКО Ольга Олександрівна.

З повагою,

Олена

personacustoms, Державна митна служба України

2 Attachments

12/12-01/10/599 : 13.06.2024

:

ϳ: ([email address])

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]