Щодо надання роз’яснень

До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як слід визначати посадові оклади головного бухгалтера та заступників директора дитячо-юнацької спортивної школи з 1 січня 2020 року: від посадового окладу директора дитячо-юнацької спортивної школи, визначеного за відповідною схемою тарифних розрядів чи від посадового окладу директора дитячо-юнацької спортивної школи, підвищеного на додаткові коефіцієнти, встановлені відповідно до постанови КМУ «Деякі питання оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл» від 14.08.2019 № 755?

З повагою,

Петро

Міністерство соціальної політики України

1 Attachment

Please open the scanned attachment

Number of Images: 2
Attachment File Type: PDF

Device Name: VersaLink B7030
Device Location:

__________ Information from ESET Mail Security, version of virus signature database 20653 (20200110) __________

The message was checked by ESET Mail Security.
http://www.eset.com

Юридичний коментар

Коментує Людмила Опришко, адвокатеса, медіа-юристка ГО "Платформа прав людини"

Відповідно до частини 1 статті 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Визначальною ознакою публічної інформації є те, що вона заздалегідь зафіксована будь-якими засобами та на будь-яких носіях і знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.
Як видно із цього запиту, в ньому висловлено прохання надати роз'яснення щодо того, яким чином необхідно визначати посадові оклади головного бухгалтера та заступників директора дитячо-юнацької спортивної школи з 1 січня 2020 року, що передбачає створення нової інформації - відповідних роз'яснень (а не надання існуючої). Тому цей запит було правильно кваліфіковано як звернення, розгляд якого повинен відбуватись відповідно до приписів Закону України "Про звернення громадян".
Водночас, варто наголосити на тому, що звернення було розглянуто у строки, передбачені законом України "Про доступ до публічної інформації", які є значно меншими, ніж строки розгляду звернень громадян. Відповідь заявникові було надано по суті.
Ця відповідь є позитивним прикладом уважного і швидкого розгляду питань, які надходять від громадян до державних органів. Таку роботу можна лише вітати!