Щодо надання роз’яснень
-
Від: Петро
До: Міністерство економіки -
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Згідно з п. 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затверджений постановою КМУ від 08.02.1995 р. № 100 у випадку підвищення тарифних ставок (посадових окладів) в установі відповідно до актів законодавства, як у розрахунковому періоді, так і в періоді, протягом якого за працівником зберігається середній заробіток, зарплата, включаючи премії та інші виплати, що враховуються при обчисленні середньої заробітної плати, за проміжок часу до підвищення коригується на коефіцієнт підвищення тарифних ставок, посадових окладів.
З 01.01.2020 р. відповідно до постанови КМУ від 14.08.2019 р. № 755 під час визначення граничних розмірів посадових окладів керівних працівників, інструкторів-методистів, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл усіх типів відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 р. № 1298 застосовується додатковий коефіцієнт підвищення.
При розрахунку коефіцієнта коригування для директора дитячо-юнацької спортивної школи потрібно оклад (ставку) з 01.01.2020 р., визначений за відповідною схемою тарифних розрядів (без урахування додаткового коефіцієнта) ділити на оклад, встановлений до 01.01.2020 р. ? Чи посадовий оклад з 01.01.2020 р., визначений за відповідною схемою тарифних розрядів та підвищений на додатковий коефіцієнт за постановою КМУ від 14.08.2019 № 755, ділити на оклад, встановлений до 01.01.2020 р. ?
Тобто коефіцієнт потрібно рахувати так: оклад за 15 т.р. 5423 грн /4956 грн =1,0942 або з урахуванням додаткового коефіцієнта 1,5 за постановою №755, 8134,50 грн /4956=1,6413?
З повагою,
Петро
Шановний пане Петре!
Мінекономіки розглянуло Ваш лист, надісланий з сайту "Доступ до правди" щодо надання розяснення стосовно розрахунку коефіцієнта коригування окладів для співробітників дитячо-юнацької спортивної школи та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення, що потребує створення нового документу, тому відповідь не може бути надана відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
Водночас Ваш лист може бути розглянутий відповідно до Закону "Про звернення громадян". Статтіею 5 Закону України «Про звернення громадян», зокрема у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
У разі надходження листа, оформленого відповідно до чинного законодавства України, Мінекономіки розгляне його та надасть відповідь у встановленні терміни.
З повагою,
Відділ доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян.