Щодо надбавки за вислугу років

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Абзац 2 п. 12 «Прикінцевих положень» Закону про держбюджет-2024 зменшив розмір надбавки за вислугу років держслужбовців держоргану, який провів класифікацію посад державної служби: надбавка встановлюється на рівні 2 % посадового окладу державного службовця за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 30 % посадового окладу. Тобто з 1 січня 2024 року, якщо стаж держслужби більше 1 року, то надбавка за вислугу років має становити 2%, якщо стаж держслужби більше 2 років, то надбавка за вислугу років має становити 4% і так далі. Якщо стаж держслужби більше 16 років і далі, то надбавка за вислугу років має становити 30%.

У зв'язку з цим виникає питання: якщо в держслужбовця зараз є право на 50 % надбавки за стаж, з 1 січня 2024, йому потрібно її зменшити до 30 %? І так само по всім держслужбовцям переглянути розміри надбавки на вислугу років?

З повагою,

Людмила

Національне агентство України з питань державної служби

1 AttachmentНаціональне агентство України з питань державної служби

1 Attachment