Щодо незаконного використання електроенергії

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): стосовно ектропостачання торговельному кіоску, а саме:
У власності Товариства з обмеженою відповідальністю «Мілк-Інвест» перебуває земельна ділянка:
- місцезнаходження: Чернігівська обл., Прилуцький р-н, м. Ічня, провулок Міліційський;
- цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;
- кадастровий номер: 7421710100:01:001:0622.
В межах відповідної зони, що відведена для будівництва та обслуговування будівель торгівлі розташований кіоск з надання послуг (товарів) для населення, а саме: реалізація продовольчих товарів. Кіоск на сьогоднішній день працюючий з використанням електрокомунікацій.
Вищевказаний кіоск не є власністю Товариства з обмеженою відповідальністю «Мілк-Інвест». Документи (запити, інформаційні листи, договори тощо) стосовно розміщення на земельній ділянці кіоску від третіх осіб у Товариства з обмеженою відповідальністю «Мілк-Інвест» відсутні.
Для з’ясування всіх обставин ситуації, що виникла у зв’язку з незаконним використанням земельної ділянки, що належить до приватної власності, було направлено запит до Ічнянської міської ради, та за результатами розгляду якого отримано відповідь щодо відсутності інформації про розміщення торгівельного кіоску на вищевказаній земельній ділянці.
Постає питання правомірності використання електрокомунікацій. У зв'язку з вищевказаним, прошу надати інформацію:
1. Чи є наявний договір на електропостачання до даного об'єкту?
2. У разі наявності відповідного договору, хто є стороною Споживача?

З повагою, Ірина ЧЕРКЕС.