Щодо підстав землекористування по проспекту Лісовому 6 міста Києва

Олександр Вікторович

Доброго дня!

На вулиці проспект Лісовий 6 в Деснянському районі міста Києва розташований торговельний кіоск площею 20 кв.м. з облаштованою торговельною площадкою (копію додаю).
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, впрошу надати наступну інформацію (наступні документи), а саме:
- Надати інформацію, чи було рішення Київської Міської Ради про надання в оренду чи продаж земельної ділянки по проспекту Лісовому 6 на якій встановлений вищезазначений торговельний кіоск площею 20 кв.метрів. Якщо таке рішення було – прошу надати копію.
- Також прошу чітко відповісти, чи була сформована в ДЕПАРТАМЕНТІ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) кадастрова справа з виводом земельної ділянки в натуру за вищезазначеною адресою.

З повагою,

Олександр Вікторович

Департамент земельних ресурсів

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти