щодо реабілітаційного відділення в медичних закладах Ужгорода
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Як зазначено у дописі начальника Управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради, поширеному в т.ч. і на ресурсах Ужгородської міської ради «зараз обговорюється питання проведення капітального ремонту у реабілітаційному відділенні дитячої лікарні». Що мається на увазі під «обговорюється питання»? Створена відповідна комісія (коли, ким, на підставі яких документів?), замовлена відповідна проектно-кошторисна документація (коли, у кого, скільки коштує?), почалися будівельні роботи (на підставі яких документів, яка вартість робіт, джерело фінансування?).
Як зазначає начальник управління в дописі, поширеному Ужгородською міською радою, «в Ужгороді триває процес реорганізації закладів охорони здоров’я з метою створення кластерної лікарні». На якій стадії цей процес і коли «реформа» буде завершена, тобто запустяться всі відділення і будуть скорочені працівники, які підлягають вивільненню?
Знову ж таки, за словами начальника відповідного управління «Одна з умов повноцінного функціонування кластерної лікарні – наявність у медичному закладі стаціонарного реабілітаційного відділення.». Коли це відділення почне функціонувати? «Це відділення планується відкрити на базі центральної міської клінічної лікарні у терапевтичному та фізіотерапевтичному відділеннях. Тут передбачені палати для перебування пацієнтів, реабілітаційні зали, кабінети ерготерапії, ментального здоров’я, фізіотерапевтичні кабінети.». Які заходи для реалізації цього вжито: виділено бюджетні кошти (коли, скільки, ким?), чи замовлена відповідна проектно-кошторисна документація (коли, у кого, скільки коштує?), чи почалися будівельні роботи (на підставі яких документів, яка вартість робіт, джерело фінансування?, тощо).
«Теперішнє фізіотерапевтичне відділення ввійде у склад реабілітаційного, тому потреба у функціонуванні самостійного фізіотерапевтичного відділення відпаде.». Для того щоб існуюче фізіотерапевтичне відділення увійшло у склад реабілітаційного – треба щоб спочатку це реабілітаційне відділення було створено. На базі чого воно буде створено і коли? Це буде на «БАМі» (вул. Грибоєдова) чи на Минайській або в якомусь іншому місці?
«За дорученням міського голови розробляється проєктно-кошторисна документація з капітального ремонту реабілітаційного відділення, яке буде відповідати вимогам для контрактування з НСЗУ за пакетом «Реабілітаційна стаціонарна допомога».». Про яке саме реабілітаційне відділення ідеться? Бо реабілітаційного відділення зараз, як зазначено в статті міської ради немає, а є фізіотерапевтичне. Тож що саме планується реконструювати, за якою адресою? Ким розробляється проектно-кошторисна документація, скільки ці роботи коштують, ким вона замовлялася і коли, коли буде виготовлена?
«Відмов у лікуванні військовим, про що пишуть у соцмережах, не було і не може бути.» - мова іде про лікування поранень військових чи реабілітацію військових в фізіотерапевтичному відділенні ЦМКЛ?
«Для військовослужбовців, учасників бойових дій, які звільнились із лав ЗСУ та отримали травми, поранення, розроблена міська програма – захисники проходять медичну реабілітацію у санаторії «Боржава».». Яка вартість одного курсу реабілітації на одного військового і яка його тривалість? Що включає в себе відповідний курс реабілітації: які процедури, яке харчування і проживання і за чиї кошти? Яка процедура запису на реабілітацію в «Боржаві», чи всі бажаючі військові можуть пройти відповідний курс чи є якась черга, хто її веде і на підставі якого розпорядчого документа?
З повагою,
Бондар Світлана
Номер і дата відповіді: 72/02.2-24 від 11.03.24
Перевірити кваліфікований електронний підпис можна за посиланням
https://ca.informjust.ua/verify
(вставити необхідно обидва файли: файл відповіді та файл з розширенням
p7s)
Якщо дане повідомлення отримане Вами чи надіслане Вам помилково, Ви не
вправі використовувати або розголошувати його зміст, або ж сам факт його
отримання, за жодних обставин.