Щодо соціального захисту прокурорів України (ПОВТОРНО)
Доброго дня!
14 січня 2021 року я звертався до Вас з аналогічним запитом. Втім відповідь немона назвати навіть відпискаю, оскільки на жодне з порушених питань не було надано відповідь, навіть на ті, які не потребують чогось створювати, а які лише потребують констатації факта на час звернення.
Маю попередити, що у разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму Вашу бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
За відсутності на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора повної інформації проходження прокурорами місцевих прокуратур атестації, як і самого наказу Генерального прокурора 03 жовтня 2019 року № 221, який не є таємним чи для службового користування, принаймні не може бути таким у зв’язку та на підставі закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури»
Прошу повідомити:
1. Чи закінчився третій етап переатестації прокурорів – проходження співбесід прокурорами місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих), який відповідно до наявної оприлюдненої інформації на веб-сайті Офісу Генерального прокурора мав закінчитися 13.01.2021 року.
2. Заплановану дату видання та оприлюднення наказу Генеральним прокурором України про початок роботи окружних (місцевих) прокуратур.
Прошу одночасно надати копію наказу Генерального прокурора 03 жовтня 2019 року № 221
Крім цього також прошу повідомити
3. Ставлення керівництва Офісу Генерального прокурора до порушення Конституції та Законодавства України припущеного Верховною Радою при ухваленні абзаца 7 (сьомому) статті 7 закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік», яким запроваджено нову розрахункову величину для визначення базового розміру посадового окладу прокурорів – "працездатних осіб, який застосовується для визначення посадового окладу прокурора окружної прокуратури: з 1 січня - 1600 гривень"
4. Коли та яким чином Генеральний прокурор України буде відстоювати законні інтереси прокурорів України, реагувати на порушення конституційних прав та гарантій з боку законодавчої та виконавчої влади.
5. Чи збирається Генеральний прокурор України взагалі реагувати на порушення прав прокурорів та пенсіонерів органів прокуратури в частині встановлених для них Конституцією України та Законом соціальних гарантій, в тому числі порушенням кримінальних проваджень за невиконання Рішень Конституційного Суду України.
Прошу надати копії наявних документів з питань соціальних гарантій, про які порушені у 4 та 5 питанні.
З повагою,
Мєдвєдєв Сергій Іванович