Щодо видатків

До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Антон Висоцький, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Антон Висоцький

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У зв'язку з заявою Міністра Кабінету Міністрів України стосовно передачі функцій (кадрова робота та бухгалтерія) міністерств та відомств до Секретаріату Кабінету Міністрів України прошу надати інформацію щодо видатків (заробітної плати) нарахованих державним службовцям структурних підрозділів обласної державної адміністрації які опікуються кадровою та бухглатерською роботою (бухгалтерській облік та звітність).

Інформацію надати щодо таких структурних підрозділів Харківської ОДА (назви структурних підрозділів наведені, відповідно до інформації на офіційному сайті Харківської ОДА):

Департамент агропромислового розвитку;
Департамент екології та природних ресурсів;
Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону;
Департамент масових комунікацій;
Управління культури і туризму;
Управління паливно-енергетичного комплексу ;
Управління у справах молоді та спорту.

Інформацію щодо видатків (нарахованої заробітної плати) вказати помісячно за 2019 рік (з зазначенням встановлених премій та надбавок).

З повагою,

Антон Висоцький

public@kharkivoda.gov.ua, Харківська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Юридичний коментар

Коментує Христина Буртник, медіа-юристка ГО "Центр демократії та верховенства права"

У даному випадку формально кожен із підрозділів надав запитувану інформацію: суми вказані з розбивкою на місяці із зазначенням виду (заробітна плата, премія тощо), як і просив запитувач. Проте, проаналізувати отриману інформацію і зробити висновки щодо нарахувань буде важко: деякі департаменти надали загальну інформацію про нараховані суми і не вказали скільком особам були виплачені зарплати та які їх посади, інші ж вказали загальну суму премій і надбавок тощо.

Якщо запитувача цікавили заробітні плати працівників відповідних структурних підрозділів ОДА, йому слід було попросити типовий штатний розпис. Саме у цьому документі, який ведеться за встановленою формою, міститься запитувана інформація. У ньому вказано:
• Назву структурного підрозділу та посад
• Кількість штатних посад
• Посадовий оклад
• Надбавки
• Доплати
• Фонд заробітної плати на місяць
• Фонд заробітної плати на відповідний рік