Щодо виплат по урядовій програмі "Муніціпальна няня" в Бахмуті

ЖІНОЧИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЕКОЛОГО-ПРАВОВИЙ
ЦЕНТР

Ініціативна група « Батьківські Збори Бахмута»
https://www.facebook.com/groups/27955458...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, та у зв язку з системними зверненнями матерів з дітьми до 3х років щодо порушеннями їх прав співробітниками Управління праці та соціального захисту Бахмутської міської ради, які займаються оформленням виплати по урядовій програмі «Муніціпальна няня»,прошу надати вичерпну правову інформацію конкретно і по пунктах щодо її оформлення та отримання виплат ,а саме:
1. Чи працює в Бахмуті електронна платформа по оформленню послуги « Мунціпальна няня», і чи можуть користуватися нею жінки, що оформляють виплату та співробітники управління,оскільки співробітники Бахмутського управління вимагають особистого звернення , мотивуючи тим, що вони не мають змоги працювати з платформою,що вона працює лише в тестовому режимі і в карантин потрібно матері,що має немовля приходити особисто!
Для чого існує тоді ця платформа?
Чи співробітники, які займаються даним питанням не обізнані з Законами та роботою цієї платформи?
2. Чи законна вимога принести документи особисто в карантин,якщо існує електронна платформа і документи було надано через неї.
Для чого вимагають продублювати документи та ще і в карантин?
3. Чи законне вимагання документів підприємця,що здійснює послуги як няня у кожної мами, яка оформляє виплату(в Бахмуті оформлено всього 2 няні)
Адже в переліку документів на оформлення виплати цих документів немає! Їх вимагання можна розцінювати як корупційну діяльність!
4.Чи законна відмова у призначенні виплат з коментарем «не надано повний пакет документів,а саме КВЕД підприємця».
Хіба спеціалісти управління соціального захисту Бахмутської міської ради не знають про існування електронного реєстру підприємців?
5.Де саме і в якому законодавчому документі міститься вимога до матерів,що оформляють виплату надати КВЕД та копії документів підприємця.
Прошу надати копію законодавчого акту,що регламентує дане питання
6. Прошу надати повний перелік документів, які потрібні для оформлення виплат по урядовій Програмі «Муніціпальна няня»
7. Прошу надати публічну інформацію щодо спеціаліста ,відповідального за даний напрям роботи .:ПІБ спеціаліста та контактні дані ( робочий телефон та ел. адреса для звернень)

Відповідь буде надрукована в соціальних мережах та на сайтах громадських організацій Бахмута.

З повагою, Кравець О.

Звернення Бахмутської міської ради,

1 Attachment

З повагою

Загальний відділ Бахмутської міської ради

0627 44 05 06

Бахмутское_городское_УТСЗН, Бахмутський міськвиконком

3 Attachments

, Foi+request-68176-bd468985.

--
,
__ mailto:[email address]

--
AVG .
http://www.avg.com

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]