Щодо зупинення експлуатації будівлі Міського палацу культури ім.Гната Хоткевича

До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мельник Галина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Мельник Галина

Установі управління культури Львівської міської ради:

Міський Палац культури імені Гната Хоткевича
79019, м. Львів, вул. С. Кушевича, 1
[email address]

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) прошу надати інформацію про стан розгляду справи Львівським окружним адміністративним судом №1340/4320/18 за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області до

2) Надайте електронні копії:
2.1 позовної заяви,
2.2 відзиву,
2.3 пояснень у справі,
2.4 документів, на підставі яких виник судовий спір (приписів тощо),
2.5 документів, що пояснюють причини невиконання вимог приписів органу Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області

3) Надайте інформацію щодо коштів:
3.1 виділених з бюджету на 2017, 2018, 2019 рік,
3.2 скільки з них і на що було освоєно/використано та неосвоєно на потреби Палацу (окремо в розрізі років).
3.3 з них - щодо коштів, виділених з бюджету конкретно на усунення приписів органу Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (окремо в розрізі років), що стали причиною вищевказаної судової справи.

4) Надайте інформацію щодо коштів, котрих станом на 01.11.2019 бракує (не виділених з бюджету) для усунення недоліків органу Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області. На які саме потреби (вимоги по приписах).

5) Надайте інформацію, які заходи були вжиті керівником Палацу для вирішення проблем з коштами (надайте копії звернень, листів, запитів тощо і відповідей на них).

6) Надайте інформацію щодо запланованої реконструкції Палацу (що і де планується переоблаштувати)

7) Надайте інформацію та копію проектно-кошторисної документації. Окремо надайте інформацію та копію проектно-кошторисної документації на реконструкцію даху.

8) Надайте інформацію, чи заплановані ремонті роботи (реконструкція тощо) передбачатиме закриття Палацу, зупинення експлуатації будівлі, зупинення навчання дітей в гуртках та студіях у приміщенні Палацу, на який термін і коли.

Інформацію прошу надавати на електронну скриньку, відповідно і зберігши нумерацію щодо питань цього запиту.

З повагою,

Мельник Галина

Дика Ганна, Львівська міська рада

1 Attachment

צצ 3--130560-2703

-ͦ צĦ

̦

:297-58-63 (. 297-58-63)

., 1

צ, צ . 79008

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Юридичний коментар

Коментує Людмила Опришко, адвокатеса, медіа-юристка ГО "Платформа прав людини"

На перший погляд Управління культури Львівської міської ради дало доволі розлогу відповідь на запит. Водночас, звертає на себе увагу та обставина, що розпорядник інформації уникає відповіді на питання про те, чи вживав керівник Міського Палацу культури імені Гната Хоткевича заходи для вирішення питання про своєчасне та в повному обсязі виділення коштів, необхідних для усунення приписів органу Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області. Запитувача не інформують з приводу того, чи надходили звернення, листи, запити тощо із зазначеного питання та чи готувались відповіді на них, не надають копій відповідних документів, якщо такі є. Все це означає, що відповідь на запит є неповною. Отже, маємо вже перше порушення права на доступ до публічної інформації.

Друге порушення права на доступ полягає в тому, що Управління культури, знаючи про те, що замовником виконання ремонтно-реставраційних робіт є Міський Палац культури імені Гната Хоткевича, і що останній має запитувану проектно-кошторисну документацію, не виконує приписи частини 3 статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" та не пересилає йому запит для підготовки відповіді на зазначене питання.

Отже, маємо один запит, одну відповідь і два порушення права на доступ до публічної інформації, яких, в принципі, легко було уникнути.