Скорочення працівників Львівської міської ради.
До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря
-
Від: Остап
До: Львівська міська рада -
Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
перелік посад, які планувалося скоротити у ході оптимізації чисельності працівників мерії (Львівської міської ради), що розглядалися і не були підтримані сесією львівської міської ради 28 квітня 2020 року, про що було інформовано на сайті https://city-adm.lviv.ua/news/government....
З повагою,
Остап
צ ͦ
:297-58-21 (. 297-58-21)
. , 1
צ, צ . 79008
[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]
Коментує Тетяна Олексіюк, експертка з доступу до інформації
Відповідь цього розпорядника може бути визнана правомірною з огляду на те, що інформація, яку просив надати запитувач, не була створена, а отже не знаходилася у розпорядженні Львівської міської ради.
Запитувач попросив перелік посад, які планувалося скоротити у ході оптимізації чисельності працівників Львівської міської ради. Розпорядник повідомив, що, проект ухвали «Про внесення змін до ухвал міської ради від 26.05.2016 № 505 «Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», винесений на розгляд міської ради, передбачав лише прийняття рішення про зменшення кількості працівників міської ради, проте не деталізував, які саме посади планувалося скоротити. Як зазначено у відповіді розпорядника, у разі набрання достатньої кількості голосів на пленарному засіданні сесії міської ради виконавчі органи міської ради мали подати міському голові пропозиції щодо оптимізації структури.
Таким чином, у розпорядника дійсно ще не створена інформація, про яку запитував запитувач і, що не менш важливо, відсутній обов'язок її створити. Відповідно до частини 1 статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту у випадку, якщо розпорядник інформації не володіє і не зобов'язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит.
Якщо запитувачу важливо переконатися, що інформація, надана розпорядником, відповідає дійсності, слід попросити у розпорядника надати копію проекту ухвали, яка виносилася на голосування та, за необхідності, протокол сесії ради.