Соціалний захист населення

Мороцька Наталія Миколаївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію положення про Центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів Департаменту соціальної політики КМДА, що зареєстрований за адресою: м. Київ, вул. О. Теліги, 37-Г, — за ідентифікаційним номером 41055234.
2. Копію наказу (розпорядження) про призначення директора Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів Департаменту соціальної політики КМДА.
3. Копію положення про Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що фактично розташований за адресою: м. Київ, вул. О. Теліги, 37-Г.
4. Копію наказу (розпорядження) про призначення директора Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Департаменту соціальної політики КМДА.
5. За яким розпорядженням територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів так і не був розміщений у зазначеній будівлі?
6. Під що використовується частина будівлі за зазначеною адресою, що була призначена для розміщення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів (надати копії документів про розміщення цих об’єктів)?
7. Якщо територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів буде розміщено у реконструйованій будівлі за адресою: м. Київ, вул. О. Теліги, 37-Г, — то коли саме?

З повагою,

Мороцька Наталія Миколаївна