Співпраця з telegram
-
Від: Комерсант український
До: Національна Поліція -
Доброго дня!
IP-адреси та номери телефонів тих, зто порушує правила telegram, можуть бути розкриті відповідним органом влади у відповідь на законні запити. Про таке нещодавно повідомив засновник додатку Павло Дуров.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи стосується це України? Чи буде/вже співпрацює telegram з українськими правоохоронцями?
2. Чи планується передача даних?
3. Яка позиція Національної поліції України щодо співпраці з telegram?
З повагою,
Комерсант український
https://www.komersant.info
Інформуємо, що згідно з пунктом 1 частини першої статті 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) запитувачами інформації є фізичні, юридичні особи, об’єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб’єктів владних повноважень.
Таким чином, пунктом 1 частини першої статті 12 Закону встановлено вичерпний перелік осіб, які мають законні підстави вимагати від розпорядників інформації надання їм відповіді щодо порушених у запиті питань.
Пунктом 1 частини п’ятої статті 19 Закону передбачено, що запит на інформацію має містити ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є.
З урахуванням наведеного, Ваш запит оформлено без дотримання вимог пункту 1 частини п’ятої статті 19 Закону, у зв’язку з чим, з метою забезпечення реалізації Ваших законних прав на доступ до публічної інформації, а також наявності в НПУ правових підстав для надання запитуваних відомостей, пропонуємо Вам оформити відповідний запит належним чином, який надіслати до Національної поліції України на поштову або електронну поштову адресу ([Національна Поліція request email]) для розгляду в установленому порядку.