Статистика щодо кредитування житла

Альона Ляшева

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Статистичні дані щодо кількості українських та іноземних банків, які кредитували споживання житла в Україні у період з 1991 року, по роках.
2. Статистичні дані щодо об'ємів кредитів виданих на купівлю житла у гривні та іноземній валюті у період з 1991 року, по роках.
3. Статистичні дані щодо об'ємів непогащених кредитів на купівлю житла у гривні та іноземній валюті в період з 1991 року, по роках.

Я - співробітниця Університету Мілана-Бікокка і проводжу наукове дослідження щодо розвитку ринку житла в місті Київ та Україні та кредитування як одного з методів фінансування житла. Мені була б корисна будь-яка статистична інформація, яка стосується теми фінансування житла, його кредитування різними банками за якомога довший період. Якщо така інформація існує на регіональному рівні чи на рівні міста Києва, це було б ще корисніше.

З повагою,

Альона Ляшева

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment

Ткачук Людмила Володимирівна,

2 Attachments

повторно

 

From: Ткачук Людмила Володимирівна
Sent: Friday, August 18, 2017 12:07 PM
To: '[email address]'
<[email address]>
Subject: інформ_на_запит

 

 

Ткачук Людмила Володимирівна,

2 Attachments