Статистика відмов у перетині КПВВ та їх підстави
Доброго дня!
Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» (далі – БФ «Право на Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.
БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту. В рамках проекту «Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню Східної України» який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Європейської комісії в рамках цивільного захисту і гуманітарної допомоги Європейського союзу та за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН), здійснює постійний моніторинг умов перетину лінії зіткнення через контрольні пункти в’їзду-виїзду (далі – КПВВ) на території Донецької та Луганських областей.
Згідно інформації опублікованої Східним регіональним Управлінням ДПСУ протягом січня 2020 року співробітниками ДПСУ відмовлено в пропуску через КПВВ в зоні проведення ООС 965 особам, через недійсність документів, або їх відсутність.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п.1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію щодо:
• Якій кількості осіб було відмовлено в пропуску через КПВВ в зоні проведення ООС за грудень 2019 року?
• Чи були інші підстави відмов в пропуску через КПВВ в зоні проведення ООС за грудень 2019 року та січень 2020 року, крім випадків недійсності документів, або їх відсутності? Якщо так, то яка їх кількість.
• Чи були випадки відмов в пропуску через КПВВ в зоні проведення ООС за грудень 2019 року та січень 2020 року особам з дітьми. Якщо так, то на якій підставі?
З повагою,
Руслан Романів, правовий аналітик БФ "Право на захист"