Стосовно доплати до заробітної плати медичним працівникам щодо Постанови 610 від 19.06.2020

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Жук Світлана Вячеславівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Жук Світлана Вячеславівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чому не включили у ПЕРЕЛІК посад медичних та інших працівників закладів охорони здоров'я комунальної форми власності - біологів та біохіміків , які працюють в клініко-діагностичний лабораторії медустанов?
В штатних розписах медичних закладів є штатна одиниця - біолог, біохімік, яка прирівнюється до посади лікаря-лаборанта. Ці професіонали мають сертифікат спеціаліста з вищою немедичною освітою, отриманий в Медичних академіях післядипломної освіти, який дає змогу працювати в медичних установах в клініко-діагностичній лабораторії, також проходять курси підвищення кваліфікації , атестуються , виконують одну й ту саму роботу та відносяться до однієї тарифної сітки як і лікарі-лаборанти.

В додатках до наказу МОЗ № 2021 від 03.09.2020 та Постанови КМУ №610 від 19.06.2020 є всі посади, навіть молодша медична сестра (технічний правцівник), а біологів та біохіміків немає.

Тому прошу Вас розглянути питання про включення в перелік доплат праці медичних працівників - професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в медичних установах, а саме біологів та біохіміків.

З повагою,

Жук Світлана Вячеславівна

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

С. В. ЖУК
[FOI #75934 email]

Шановна Світлано В’ячеславівно!

За результатами опрацювання Вашого листа від 22.09.2020, що надійшов на адресу електронної пошти Секретаріату Кабінету Міністрів, визначену для подання запитів на публічну інформацію, в межах компетенції повідомляємо.
Частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Частиною п’ятою статті 19 Закону визначено, що запит на інформацію має містити загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.
Ваш лист за змістом не відповідає вимогам до запиту на інформацію, містить по суті прохання вчинити певні дії, тому не може бути розглянутим відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 13 Закону України «Про звернення громадян» діловодство щодо звернень громадян ведеться в порядку, який встановлюється Кабінетом Міністрів.
Прийом та реєстрація електронних звернень громадян регулюється Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації (далі – Інструкція), затвердженою постановою Кабінету Міністрів від 14.04.1997 № 348. Відповідно до Інструкції діловодство за пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями) і скаргами громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації ведеться окремо від інших видів діловодства і покладається на спеціально призначених для цього посадових осіб чи на підрозділ службового апарату.
Відповідно до абзацу третього пункту 2 Інструкції електронне звернення приймається на визначену електронну адресу або шляхом заповнення електронної форми, яка розміщується на офіційному веб-сайті організації.
Для прийому електронних звернень громадян, у тому числі до Кабінету Міністрів та його керівництва, визначено спеціальну форму реєстрації в системі «Електронне звернення» за адресою: http://ukc.gov.ua/login_ext/.
Враховуючи викладене, пропонуємо Вам звертатися засобами поштового зв’язку
(вул. М. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008), через спеціальну форму реєстрації в системі «Електронне звернення» за адресою: http://ukc.gov.ua/login_ext/ або зателефонувати на урядову «гарячу лінію» – 1545 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні).

Департамент інформації та взаємодії з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів

показати цитоване