Тара для перевезення небезпечних вантажів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно до правил перевезення небезпечних вантажів, їх дія поширюються на перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом територією України. Ці правила визначають основні норми та вимоги, що забезпечують безпеку перевезення небезпечних вантажів, а також вимоги цих правил є обов’язковими для суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та видів їх діяльності які є учасниками перевезень небезпечних вантажів та будь-яких операцій, пов’язаних із перевезенням залізничним транспортом.
Розділом 4 встановлюються вимоги до пакування небезпечних вантажів.
Так у пункті 4.1 зазначено, що небезпечні вантажі надаються до перевезення тільки у тих видах і типах тари (транспортної тари, складеної тари, комбінованих пакованнях, КСВМВ або крупногабаритної тари), які визначені в інструкціях з пакування (дивись колонку 11 Переліку цих Правил) та які відповідним чином випробувані та мають установлене для них за результатами випробовувань марковання.
У пункті 4.2 зазначено, що тара, яка призначена для перевезення небезпечних вантажів щодо виготовлення, випробовування та маркування повинна відповідати ГОСТ 26319-84 «Грузы опасные. Упаковка» (крім класу 2 та класу 7) і частинам 4 та 6 Додатка 2 до СМГС.
Згідно з пунктом 1.4.1 вказаних правил, відповідно до Додатку 2 до СМГС здійснюються міжнародні перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом. В той же час ГОСТ 26319-84 в Україні скасовано.

Враховуючи сказане, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. копію нормативного документу, на підставі якого здійснюється випробування тари для перевезення небезпечних вантажів територією України.
2. хто визначає відповідні випробувальні організації
3. перелік випробувальних організацій.

З повагою,

Олександр

Григор'єв Віталій Васильович, Міністерство інфраструктури України

1 Attachment