Трудова функція автора в державному медичному закладі Перинатальний центр міста Києва та виплата заробітної плати відповідно до умов безстрокового трудового договору.

Жінка із власним іменем: Ірина; іменем батька: Василівна; іменем роду: Люзних в союзі із родом Кальницьких здійснюючи невід’ємне право на самовизначення, опираючись на Декларацію про державний суверенітет України (55-12),далі-автор, повідомляє про те, що володіє всіма правами і свободами громадянина Української РСР, передбаченими Конституцією Української РСР і нормами міжнародного права, визнаними Українською РСР, зокрема: ст. ст. 16, 1, 7, 9, п.1, 2, ст.11, ст.12 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права (Документ 995_043 від 19.10.1973 р.) та ст. ст.6, 2-5, 12, 15, 13, 17, 22, 23, 25, 28 Загальної декларації прав людини, прийнятої і проголошеної резолюцією 217 А (ІІІ) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року; ст. ст. 6, 8, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26, 27 Загальної декларації прав народів (Алжир, 1976), відповідно до якої права людини ототожнюються з правами народів, - автор цього звернення наголошує, що зберігає за собою права і свободи, гарантовані кожному громадянину СРСР на підставі п.1 ст. 31 Конституції (Основний Закон) Української Радянської Соціалістичної Республіки від 20.04.1978 року (далі – Конституція 888-09): відповідно до встановленого в СРСР єдиного союзного громадянства кожний громадянин Української РСР є громадянином СРСР.

Автор працевлаштована на підставі безстрокового трудового договору наказом №39-к від 29.04.1996 р., та користується посадою фельдшера-лаборанта і має статус працівника централізованої лабораторії державного медичного закладу охорони здоров'я Перинатальний центр міста Києва, де виконує трудову функцію по сьогодні, двадцять шосте січня дві тисячі двадцять п'ятого року.

Останній запис в трудовій книжці, з яким ознайомлена автор під розпис, є державний медичний заклад Перинатальний центр м. Києва на території Української РСР в конституційних межах Української РСР/СРСР.

Окрім того, автор повідомляє, що з першого дня здійснення нею трудової діяльності не перебувала ніколи у відрядженні, та, відповідно, не отримувала виплат, як це зазначається у ст.120 КЗпП, а реалізовувала своє право, як і проживала виключно в межах адміністративно територіального устрою Української РСР як суверенної держави, а саме, в Радянському районі міста Києва по вулиці Василя Блюхера, будинок 9, квартира 82.

Автору відомо, що комунальне некомерційне підприємство Перинатальний центр міста Києва (Печерський район), Код ЄДРПОУ 22964365 є відокремленим підрозділом Перинатального центру міста Києва (Московський район) та є представництвом Перинатального центру в Україні.
Відповідно до Закону Української Радянської Соціалістичної Республіки "Про зовнішньоекономічну діяльність" дані медичні заклади функціонують одночасно та ведуть спільну підприємницьку (господарську) діяльність. Така діяльність базується на співробітництві між суб'єктом господарської діяльності Української РСР та іноземним суб'єктом господарської діяльності в Україні і відбувається на спільному розподілі результатів та ризиків від її здійснення.

Відповідно до ст.6 даного закону зазначено, що для зовнішньоекономічної діяльності повинен бути укладений договір (контракт) відповідно до законів Української РСР та за іншими законами Української РСР.

Відповідно до ст.2 вищезазначеного закону наголошується, що одним із принципів для зовнішньоекономічної діяльності є добровільність.

Автор цього документу наголошує ще раз, що працевлавштована на підставі безстрокового трудового договору. При працевлаштуванні автором було надано документи державного зразка:паспорт громадянина СРСР, трудова книжка громадянина СРСР та диплом про середню спеціальну освіту УРСР та набуту спеціальність - фельдшера-лаборанта.
Автор не надавала добровільну згоду на зовнішньоекономічну діяльність, по власній волі не заключала цивільно-правових договорів та не надавала згоду заключати цивільно-правові договори (контракти) від її імені. Автор не є спонсором, не меценат, не є волонтером по добровільній згоді.

В зв'язку із цим автор просить надати відповідь на такі запитання:

1. Чи мають право примушувати автора до зонішньоекономічної діяльності в Україні, в медичному закладі комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр міста Києва"?

2. В звязку з тим, що автор проживала та проживає в конституційниї межах Української РСР, працювала та працює в конституційних межах Української РСР, не виїждждала за кордон на роботу чи на лікування, не заключала по добровільній згоді цивільно-правових договорів, не змінювала місце праці, а тому:

Чи може автор даного документу отримувати заробітну плату (оплату праці) відповідно до безстрокового трудового договору та штатного розпису державного медичного закладу Перинатального центру міста Києва (Московського району)?

3. Оскільки автор даного документу є жінка в правовому статусі людини, вигодонабувач прав громадянина Української РСР/СРСР по праву народження, не є суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності, і відповідно до статті 25 Закону "Про оплату праці", має право вільно розпоряжатися своєю заробітною платою.
Чи має право керівник закладу виплачувати автору тільки роялті і позбавляти автора заробітної плати без добровільної згоди автора?

4.Відповідно до статті 23 Закону "Про оплату праці" забороняється виплата заробітної плати у формі боргових зобов'язань розписок, або в будь-якій іншій формі. Заробітна плата може виплачуватися банківськими чеками у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України за погодженням з Національним банком України.

Чи може автор даного документу отримувати заробітну плату банківськими чеками у вільноконвертованій валюті?

Автор наголошує, що є дієздатною, не потребує послуг опікунів та піклувальників.

Честь маю!

Авт.: Ірина

Міністерство юстиції України

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти