вих 10 Щодо розміщення тимчасових споруд
-
Від: Єськова Оксана
До: Дніпровська міська рада -
Згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №244 від 21.10.2011 "Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності", на підприємців покладено обов'язок отримувати паспорти прив'язки тимчасових споруд.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1. Скільки паспортів прив'язки було видано підприємцям міста протягом 2017 року?
2. Скільки паспортів прив'язки було видано підприємцям міста у період з 01.01.2018 по 01.08.2018 року?
3. Чи видавались паспорти прив'язки для розміщення тимчасових споруд за адресою м Дніпро, вулиця Маршала Малиновського, 34 - 36. Якщо так, то коли і кому.
4. Чи розроблена і затверджена на даний час комплексна схема розміщення тимчасових споруд у місті Дніпро? Якщо так, то коли і яким документом? (просим у разі наявності надати копію такого документу).
З повагою,
Голова ГО "Самозахист підприємців"
Віктор Боровинський
У відповідь на запит ГО "Самозахист підприємців" №37/380 від 21.02.2019 вами було надіслано листа №9/25-38 від 27.02.2019, яким в нашу адресу було направлено Рішення виконавчого комітету Дніпровської міської ради №865. Вказаним рішенням було затверджено комплексну схему розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Дніпро.
Між тим, у рішенні сесії міської ради м. Дніпропетровська №43/37 від 24.07.2013 було конкретно вказано: "Встановити, що тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності розміщуються відповідно до розробленої комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, затвердженої РІШЕННЯМ МІСЬКОЇ РАДИ та затверджених архетипів".
Як вбачається з вашої відповіді, документ, який було надіслано в нашу адресу під виглядом комплексної схеми, було затверджено рішенням виконкому, що є грубим порушенням рішення сесії міської ради. Крім цього, цей документ дивним чином нагадує схему розміщення тимчасових споруд, складену за результатом робочої групи з питань тимчасових споруд, що була створена розпорядженням мера і діяла протягом 2015-2016 років. Ця схема ніяк не може вважатися комплексною схемою, оскільки на ній просто відображене реальне розташування тимчасових споруд на той час, без урахування відповідності до вимог чинного законодавства, будівельних норм, діючої містобудівної документації.
Виходячи з вищенаведеного, просимо надати наступну інформацію:
1. З яких підстав затвердження комплексної схеми було проведено з порушенням рішення сесії міської ради №43/37?
2. Яка організація готувала схему? На підставі яких документів?
3. Просимо надіслати копію таблиці, в якій зазначені умови умовні позначки, що розташовані і лівому нижньому боці схеми, в розмірах, які б дозволили прочитати вказану у ній інформацію.
4. Чи затверджено на сьогодні типові архетипи тимчасових споруд?
Голова ГО "Самозахист підприємців"
Віктор Боровинський