виконання рішень ЄСПЛ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Максим, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Відповідно до частини 2 статті 2 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики ЄСПЛ" порядок виконання Рішення визначається цим Законом, Законом України "Про виконавче провадження", іншими нормативно-правовими актами з урахуванням особливостей, що передбачені цим Законом.
Відповідно до абзацу 7 частини 1 статті 1 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики ЄСПЛ" Стягувач - а) особа, за заявою якої Європейським судом з прав людини постановлено Рішення; б) її представник, правонаступник; в) особа (група осіб), на користь якої рішенням Європейського суду з прав людини визначено обов'язок України в міждержавній справі.
Відповідно до частини 2 статті 15 Закону України «Про виконавче провадження» Стягувачем є фізична або юридична особа чи держава, на користь чи в інтересах яких видано виконавчий документ.
Відповідно до частини 1 статті 16 Закону України «Про виконавче провадження» Сторони можуть реалізувати свої права і обов'язки у виконавчому провадженні самостійно або через представників.
Питання: Чи може бути Стягувачем, а не представником стягувача у виконавчому провадженні про виконання рішення ЄСПЛ, особа, яка визначена у рішенні ЄСПЛ як представник заявника, на користь якого ухвалене рішення, враховуючи абзац 7 частини 1 статті 1 "Про виконання рішень та застосування практики ЄСПЛ"?

З повагою,

Максим

Міністерство юстиції України

1 Attachment

-------- Оригінальний лист --------
Тема: (без теми)
Дата: 24-12-2021 11:53
Від: [email address]
Кому: [email address]