Висновки КСУ щодо Закону України 2680-VIII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 07.02.2019
Доброго дня!
На підставі Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів ст., ст., ст., ст., ст., 1, 2, 4, 6, 9, 10; а також Керуючись ст., ст. 34, 40 Конституції України (254к/96-ВР),Законом України“Про інформацію”, Законом України “Про публічну інформацію”, Законом України “Про звернення громадян”, ст., ст. 10,17 Конвенції з прав людини і основоположних свобод, ст., ст. 5, 19 Міжнародного пакту про політичні і громадянські права, ст., ст., 19, 30 Загальної декларації з прав людини, а також статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи)з метою особистого ознайомлення, публікації в ЗМІ та мережі інтернет, використанні в якості належного доказі в кримінальному, цивільному та судовому провадженнях:
Відповідно до норм статей Конституції України (Документ 254к/96-ВР, чинний, поточна редакція — Редакція від 01.01.2020, підстава - 27-IX):
Стаття 157. Конституція України не може бути змінена, якщо зміни передбачають скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина або якщо вони спрямовані на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України.
Конституція України не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану.
Стаття 158. Законопроект про внесення змін до Конституції України, який розглядався Верховною Радою України, і закон не був прийнятий, може бути поданий до Верховної Ради України не раніше ніж через рік з дня прийняття рішення щодо цього законопроекту.
Верховна Рада України протягом строку своїх повноважень не може двічі змінювати одні й ті самі положення Конституції України.
Стаття 159. Законопроект про внесення змін до Конституції України розглядається Верховною Радою України за наявності висновку Конституційного Суду України щодо відповідності законопроекту вимогам статей 157 і 158 цієї Конституції.
Прошу надати інформацію щодо:
1) Чи проводив Конституційний суд України аналіз і чи експертне дослідження проекту Закону України Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)?
2) Висновок щодо відповідності Конституції України проекту Закону України Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору), який був прийнятий Верховною Радою України Документ 2680-VIII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 07.02.2019 , який був Попередньо схвалений Верховною Радою України 22 листопада 2018 року і набрав чинності у м. Київ 7 лютого 2019 року № 2680-VIII.
З повагою, головуючий у ГО "С.Т.А.Р.Т.", журналіст -кореспондент Друкованого засобу масової інформації "Багнет Нації" ДП - 2303 - 1041Р посвідчення № 032-ДЗМІ-БН
Костянтин Вікторович Філатов