Витрати на утримання влади

До цього запиту є юридичний коментар. Перейти до коментаря

Віктор Нетішинський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про розміри в місцевих бюджетах міст обласного значення Хмельницької області статті витрат на утримання органів державної влади місцевого самоврядування окремо за 2019 та 2020 роки;

2. Інформацію про розміри середньої заробітної плати працівників органів місцевого самоврядування міст обласного значення Хмельницької області по категоріям працівників (керівники, спеціалісти, службовці, робітники) окремо за 2019 рік ;

3. Загальна чисельність працівників органів місцевого самоврядування міст обласного значення Хмельницької області та по категоріям працівників (керівники, спеціалісти, службовці, робітники) за 2019 рік (окремо).

З повагою,

Віктор Нетішинський

Сектор забезпечення доступу до публ інформації ОДА, Хмельницька обласна державна адміністрація

2 Attachments

!

--
mailto:[khmeln1 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Стародуб Лідія Володимирівна,

1 Attachment

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради,

1 Attachment

[1]2020-02-18 (3).jpg

References

Visible links

Шепетівська рада,

1 Attachment

Добрий день!

Гарного настрою.......

-- реклама -----------------------------------------------------------
Опять откладываешь все на потом? Тратишь время впустую?
Просто начни! https://bit.ly/2HC37KB

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради,

1 Attachment

Відділ інформаційного забезпечення,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

ЦНАП м. Славута,

1 Attachment

З повагою,
Центр надання адміністративних послуг
м. Славута
094 982 25 62, 03842 7 65 63

Юридичний коментар

Віта Володовська, медіа-юристка ГО "Лабораторія цифрової безпеки"

У своєму запиті до Хмельницької ОДА запитувач просив надати йому інформацію про суми витрат на утримання органів місцевого самоврядування міст обласного значення Хмельницької області, загальну чисельність працівників (по категоріях) та розміри середньої заробітної плати працівників таких органів.

Хмельницька ОДА надала запитану інформацію в частині витрат на утримання виконавчих органів відповідних місцевих рад, а також правомірно переслала запити до відповідних місцевих рад для надання інформації, яка знаходиться у володінні таких розпорядників, зокрема щодо середньої заробітної плати та чисельності працівників. Варто зауважити, що більшість розпорядників надали усю запитану інформацію.
Водночас, Виконавчий комітет Нетішинської міської ради відмовив запитувачу у наданні інформації про розміри середньої заробітної плати працівників по категоріям працівників (керівники, спеціалісти, службовці, робітники) за 2019 рік. Розпорядник зазначив, що, що в цій частині запитана інформація «не містить ознак публічної».

Відповідно до статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у відмові в задоволенні запиту на інформацію має бути зазначено, серед іншого, мотивовану підставу відмови та порядок її оскарження. У відповіді Нетішинської міської ради не зазначено про можливість оскарження відмови, як не наведено і обґрунтування, чому інформація про середні зарплати працівників не є публічною. Таким чином, відмова є неправомірною.

Варто також зазначити, що інформація про середню заробітну плату відповідає ознакам публічної інформації, оскільки вимога обчислення показника середньої заробітної плати передбачена чинним законодавством у сфері трудових відносин та соціального забезпечення. Таким чином, запитана інформація має бути відображеною та задокументованою, а підготовка відповіді на запит у цій частині не вимагає здійснення надмірного аналізу.